Wpis z mikrobloga

Od dawna miałam chęć wziąć się za The Office i w końcu nadeszła ta chwila (przy okazji niedługo będę mieć konta na wszystkich serwisach z serialami). Czytałam opinie, że pierwsze sezony są przeciętne i dopiero później się to rozwija. Ale nie w moim przypadku. Uwielbiam to od pierwszego odcinka. Teraz jestem w połowie 2 sezonu, więc jeszcze dużo przede mną.
Michael Scott - kurła, uwielbiam tego żenującego atencjusza. Jednocześnie często jest mi go zwyczajnie żal. Wydaje się samotnym, zagubionym człowiekem, który się stara, a tu wszyscy szydzą z niego :( Jest jeszcze Dwight, stuprocentowy dziwak. Już tych dwóch typów wystarczyłoby, aby zrobić cały serial. Ale reszta ekipy jest równie spoko
Humor mi podchodzi bardzo. Kisnę z tych seksistowskich i rasistowskich żarcików głównego bohatera
Będę pewnie oglądać przez całą zimę.

#theoffice #seriale
s.....e - Od dawna miałam chęć wziąć się za The Office i w końcu nadeszła ta chwila (...

źródło: comment_1608322835hBtdD0js7usSSSoJYeW26B.jpg

Pobierz
  • 52
@starsi_panowie: Pierwszy raz potrzebowałem kilka odcinkow, żeby się wkręcić w humor. Niestety ostatnich dwóch sezonów nie widziałem.

Już z pół roku później w miesiąc (prime wideo xD) wciągnąłem całość.

Jak oglądam mam znacznie poprawiony humor na co dzień, a i znacznie mimika twarzy mi się zmienia xD pierwszy serial, który oddzialywuje w moim życiu w takim stopniu xD

Czekam z 3 miechy i lecę trzeci raz.