Wpis z mikrobloga

Zgaduje, ze kazdy widzial nagrania z amstaffami. Tak, z tymi p------------i psami, ktorych celem jest jedno. O wlascicielach nie wspomne, bo maja gorzej nasrane w tych glowach niz same psy.

Wyobrazcie sobie, ze idiotka (nie potrafie jej nazwac kobieta) puszcza 2 amstaffy, nie jeden, DWA luzem, ze smyczy, BEZ KAGANCA. Bylem na spacerze ze swoim psem - Owczarek pirenejski (sredniej wielkosci pies). Mozecie sobie wyobrazic co sie dzialo.

Gdyby nie to, ze moj byl blisko mnie, wszystko mogloby sie potoczyc po prostu tragicznie. Podbiegl jeden z dwoch, oczywiscie do zabawy ;) NIE GRYZIE jak krzyczala wlascicielka!

Zabralem swojego na rece i nie uciekalem, tylko stalem przy amstaffie. Chcialem sie tez oczywiscie pobawic, bo jestem empatyczny. Ten caly czas napiera i lata przy mnie. Ide przez dwujezdniowa droga, staram sie zatrzymac jakis samochod, machajac reka. Ale po co sie zatrzymac i pomoc (chociazby tym, zeby przewiezc kawalek dalej) lepiej zaczac dzialac jak juz bedzie po sprawie.

Udalo mi sie jakims cudem odejsc. Wiecie po nagraniach jak sam JEDEN amstaff potrafi sie zachowac wzgledem czlowieka. A w tej sytuacji sa DWA luzem rzucone na mnie i na mojego psa.

Zaczynam powaznie myslec o noszeniu gazu pieprzowego przy sobie (co moze byc nurtujace przy kazdym wyjsciu niestety), a nawet zrobieniu licencji na bron.

Nie dziwcie sie potem, dlaczego debile rozrzucaja trutki na psy. Sam przez to musze zwracac uwage, co robi i szuka moj pies latajac nosem w ziemi.

#bekazpodludzi #historia #psy #zwierzaczki #amstaff #amstaffmisiek
ev1dence - Zgaduje, ze kazdy widzial nagrania z amstaffami. Tak, z tymi p------------...

źródło: comment_1608312873cyjHx2zhzwyOz4Acl1oksr.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczynam powaznie myslec o noszeniu gazu pieprzowego przy sobie (co moze byc nurtujace przy kazdym wyjsciu niestety), a nawet zrobieniu licencji na bron.


@ev1dence: na amstaffy to raczej byś musiał gaz pieprzowy na niedźwiedzie kupić
  • Odpowiedz
ja także jestem zdania że amstafy zwykle należą do zjebow i że są niebezpieczne jak każdy duży silny pies, ale czy tak w ogole to coś sie stało? po co wziales swojego psa na ręce? to zawsze pogarsza sytuacje i zaognia ewentualny konflikt. jesli wziąłeś psa na ręce i sie na ciebie nie rzuciły to chyba faktycznie były dobrze wychowane xD nie wiem jak jako właściciel psa możesz usprawiedliwiać rozrzucajie trutek. to
  • Odpowiedz
@gora-adam90: stało się w sumie tyle, co zawsze, niewychowane psy, bo tak, psy podlatujące do innych są niewychowane, to że nie są agresywne to nie znaczy, że mogą podlatywać, miały właściciela debila i latały bez kontroli.

Inny fakt, że op jest oburzony nie faktem, że psy latały, tylko że amstaffy latały, a to już bezsens. No ale co zrobisz, ludziom nie wytłumaczysz.

@ev1dence: biorąc psa na ręce ograniczasz
  • Odpowiedz
@gora-adam90: nic sie nie stalo procz tego ze musialem odchodzic ze swoim psem na rekach przez ulice. Duzo do nieszczescie nie brakowalo. Po co? A co mialem czekac az tamten go zacznie gryzc? Tamten podbiegl, nie sluchal swojego wlasciciela. Moj mniejszy oczywiste, ze by zaczal uciekac i do czego to by dopiero doprowadzilo? Drugi by mu pomogl? Zastanow sie sam. Ja stalem przy nim i staralem sie miec kontrole nad sytuacja

Dobrze wychowane xDD Moze zachowalem sie najlepiej jak wtedy moglem, nie panikowalem. Gdybym uciekal to pewnie inaczej by zareagowal jeden i drugi. Wszystkie te psy z tej rasy maja jedno w glowie.

Usprawiedliwiam? Pokazuje Ci dlaczego sa ludzie, ktorzy to robia. Nagran za malo miales na wykopie? Taki pies potrafi raz zabic drugie zwierze, dwa dziecko lub nawet
ev1dence - @gora-adam90: nic sie nie stalo procz tego ze musialem odchodzic ze swoim ...

źródło: comment_1608412718QI61PESe7Yvw1DmWVEiEYJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ev1dence: o nieeee, amstaff morderca biega bez smyczy, ale mój pimpek już może, bo to inny pies.

To jest pies na tyle pokorny, ze nie smialby zaatkowac mnei jako wlasciciela, ktory go przygarnal.


XDDDDDDDD. Dziękuję, dowidzenia, mamy
  • Odpowiedz
widze juz te twoje bystre spojrzenie i z kim mam do czynienia. Zero logiki, zero rozumu, ROWNOSC ROWNOSC bez znaczenia ze to agresywny p------y pies ROWNOSC. Zabija inne psy - bez znaczenia. ROWNOSC. Nawet mi ciebie nie zal
  • Odpowiedz
@Rozpierpapierduchacz: hipokryzja bo moj dwa razy mniejszy, dwa razy lzejszy, dwadziescia razy mniej agresywniejszy pies jest luzem puszczony. A biedny amstaffik nie moze. Ciekawe dlaczego xDD Naucz sie oceniac sytuacje, warunki i pozycje. Bo jeszcze mentalnie glowa jestes na poziomie 13 latka. ROWNOSC FTW
  • Odpowiedz
@Rozpierpapierduchacz: ale tam psycha siada, az powtarzasz sie.

Wypomnialem, ze psy ktore powszechnie znane sa z o-----------a akcji, czyt. zabijaja innych zwierzet i ludzi lataja luzem bez kaganca. Jeszcze nie potrafiles tego przyswoic? Nauka oceniania sytuacji. Powrot.

No k---a srednio, przybiegl pobawic sie i latac przy mojej nodze xDD nie reaguje na wezwania wlascicielki i wychodzi ze mna na ulice, zeby sie pobawic co nie
  • Odpowiedz