Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#chwalesie bo to jest chyba najlepszy rok moich ostatnich 10 lat.

Ale wygryw ze mnie że to aż niemożliwe. Domowa siłownia z bieżnia i orbitrekiem, praca #programista50k dla zagranicznej firmy, stojące biurko kupione 3 lata temu, VR, craftowe piwo, piwnica pełna zapasów, wypłata w dolarach na konto niemieckie, #gielda +80% w tym roku, żona #programista30k również praca z domu, wieczorami seans kinowy podczas ćwiczeń a później granie z różową. Rodzina cała zdrowa, wszystkie oszczędności od lat w walutach EUR. Tylko jeszcze gdzieś znaleźć motywacje na nauke języka hiszpańskiego i na zmontowanie filmu z wakacji....

Nie spie i nie chce mi się do toalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdcd27a35ed44000acde1ea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
dżolo2389: Cześć Mireczki,

Jakoś tak od 12-13 lat działam sobie w w szerokopojętym it/marketingu, zaczynałem od prac dla siebie i hobbystycznie html/css/php co później przerodziło się na jakiś etat a później przejście na swoje: i od prawie 10 lat www/seo/marketing "ciasne ale własne" ;) Na swoje usługi mam stałych klientów bez reklamowania się, aktualne zarobki nie są złe 5-8k ale czuje że się trochę wypalam, współpracuje 50/50 z januszexami i normalnymi