Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wroclaw #mieszkanie #wynajem

xD.
Piwnica mieszkalna do wynajęcia, tylko 1000zł + rachunki!

Wykończenie godne prawdziwego loftu. Suchy beton na podłodze dodaje postindustrialnego charakteru. Wystające że ścian rury kanalizacyjne pozwalają słuchać jak sąsiedzi piorą, srają i zmywają, co pozwoli najemcy łatwiej się zintegrować z innymi mieszkańcami. Okna na poziomie chodnika są dodatkową atrakcją dla fetyszystów i fanów cudzych nóg.

Bardzo luksusowy metraż dla 1 osoby - 23m2. Tym bardziej że w tej okolicy na taki przypada średnio 4 studentów lub 6 imigrantów zarobkowych.

https://m.olx.pl/oferta/studio-na-poziomie-1-dla-studenta-CID3-IDFJjqb.html?reason=
NaglyAtakGlazurnika - #nieruchomosci #wroclaw #mieszkanie #wynajem

xD.
Piwnica mi...

źródło: comment_1608274838mCzFk3GTaKUC2xXJIw6nwB.jpg

Pobierz
  • 24
teraz studio...


@dos_badass: @grzegorzbrzeszczykiewiczz: studio to po prostu typ kawalerki (łazienka + pokój ogólnego przeznaczenia, bez wyraźnie oddzielonych stref np aneksu kuchennego). Funkcjonuje to od lat, a takie mieszkania budowało się jeszcze za poprzedniego ustroju, choć może tak się ich nie nazywało (widziałem typowe studia jeszcze z lat 70-tych). To konkretna nazwa, dla konkretnego typu mieszkania, a nie #!$%@? w stylu miniapartamentów, gdzie po nazwie wiemy tylko właściwie tyle, że
@NaglyAtakGlazurnika biorąc pod uwagę ceny we Wrocławiu to nie ma tragedii. A gdyby właściciel pokombinował i włożył w to parę tysi(lepsze meble, panele i ogarnięcie kibla) to by i z 1500. Ja za podobny metraż w 2015 z opłatami dawałem 1200 i chata nie była wcale lepsza