Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maseuko: ja ostatnio wparowałem do Stokrotki, kupiłem szybko kilka rzeczy i dopiero wracając do domu zorientowałem się, że była 11:30. Nikt nawet na mnie krzywo nie spojrzał, #!$%@?.
@Kosciex: Wczorajsze to rzeczy kompletnie niedopasowane do okoliczności i antyteza wcześniejszych ustaleń. Gdyby rzucono coś takiego w październiku gdy przypadków wywaliło pod sufit jeszcze dostrzegałbym w tym pewną prawidłowość, ale teraz to sie kupy nie trzyma.
@faramka: a powinien być nakaz dla seniorów, bo to oni najczęściej prostują nogi z powodu Covida. Stare dziady powinny zostać pozamykane za zaspawanymi drzwiami, żeby reszta ludzi mogła normalnie funkcjonować.
@Kosciex u mnie obsługa przychodzi do pracy na 10:30, ogarnia wszystko i wtedy ma czas żeby iść do sklepu kupić se śniadanie jakieś, o 11:30 otwieramy.
Teraz ani przed przyjściem, ani przed otwarciem nie mogą kupić nic tylko muszą albo wychodzić prawie pół godziny wcześniej z domu, albo w trakcie pracy wyskakiwać do sklepu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maseuko: tradycyjnie, tak jest wszędzie. Wczoraj 12:10 wchodzę do sklepu a przede mną na zakupy wlecze się taka baba z tobołami. Brak logicznego myślenia u tych ludzi przeraża.