Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: No na pewno nie wychodzenie z domu przez długi czas jest korzystne dla czyjegoś zdrowia(przede wszystkim psychicznego) xD zwłaszcza w przypadku osoby starszej, która powinna być aktywna aby nie popaść w totalną degenerację jeśli chodzi o sprawność umysłową i fizyczną. No super pomysł, "zaspawać" w domach miliony ludzi () No i co, mają tam siedzieć miesiącami, aż epidemia wygaśnie? xD
@Ikarus_260: Oczywiście, że tak nie uważam. Szczerze mówiąc, gdyby chcieli się wypowiedzieć zbiorowo, to jaki to jest problem, żeby wybrali spośród siebie osobę, która mówiłaby w ich imieniu za ich zgodą? Żaden.
Możliwości są, tylko chęci brak.
Z resztą nieważne, ja tylko chciałem powiedzieć, że są współwinni temu #!$%@? obostrzeniu i jeśli ktoś może przekonać rząd, żeby je zniósł, to tylko seniorzy, ale dla nich inni ludzie się nie liczą, tak
to jaki to jest problem, żeby wybrali spośród siebie osobę, która mówiłaby w ich imieniu za ich zgodą? Żaden.


@asmodeus666: Mniej więcej taki sam, jak z wybraniem spośród młodych jednej osoby, która by mówiła w imieniu wszystkich. Ja np. osobiście miałbym problem z tym, żeby jakiś z dupy wzięty random, na którego wybór miałem w zasadzie zerowy wpływ wypowiadał się w moim imieniu, bo spośród wielu możliwych wspólnot interesów dzieli ze