Wpis z mikrobloga

Wczoraj na lekcji wychowawczej online wychowawczyni mojego syna (lvl12) żaliła się, że klasa jest mało zgrana, dlatego zadaje im na święta grupową pracę domową. Każdy ma nagrać film z życzeniami świątecznymi i do niej przesłać, a ona to zmontuje i wyśle nauczycielom w całej szkole.

Wszystko by się udało gdyby nie lewackie wychowanie.

- Jeżeli jestem niewierzący i nie chodzę na religie to nie muszę tego robić? - zapytał syn
- Nie musisz - wycedziła wychowawczyni po chwili przez zęby

No to zerwała się reszta niechodzących na religie i też nie będzie robić.

- Jeżeli ma robić to tylko 2/3 klasy to lepiej wcale - poddała się nauczycielka
- A nie można nagrać życzeń noworocznych - mój syn znów się wymądrza
- Nie bo to będzie dziwne - zakończyła dyskusje wychowawczyni

#bekazkatoli #dzieci #szkola
  • 139
@lakukaracza_: lewak to nawet własne dziecko zaora, może byłoby fajnie i miło ale po co przecież ja nie wierzę, JESTĘ ATEISTĄ. Niech se gówniak ogląda święta w tv albo u kolegi... Czy jest jakiś problem natury etycznej gdy nieświątwierzący złoży życzenia? Choćby powiedział tylko "wszystkiego najlepszego z okazji świąt"? albo nawet "bez swiąt"?
Ateusze, zdecydujcie się. Jak ktoś mówi, że obchodzi święta w sposób świecki to jest "przecież to tradycja i wszyscy mają wolne, a w ogóle to choinka jest pogańska". Ktoś nie obchodzi tych świąt "nie dam się zindoktrynować katolibanowi, w dupie mam wasze święta, nie będę składał żadnych życzeń bo jestem ATEISTĄ, POWTARZAM ATEISTĄ". Taki obraz wasz - byle wykręcić kota ogonem i pokazać swoją wyjątkowość.


@ossadagowah: A czemu mieliby się decydować?
@Ishvarta: Prawda, katol zawsze skorzysta z okazji, żeby się do ateisty #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszne jest to, że to oni wierzą w jakieś bzdury i wciągają w swoje obrzędy, święta, finansowanie pedofilii, itp cały kraj, a my tylko nie wierzymy w ich bajeczki i nic od nikogo nie chcemy, a mimo to, to oni mają problem z zaakceptowaniem nas XD

Albo są wielce zdziwieni, że
Jeżeli jestem niewierzący i nie chodzę na religie to nie muszę tego robić?


@lakukaracza_: i korzysta z przerwy świątecznej? Może w Wielkanoc też lezy do góry brzuchem? Powinien zatem odrobić te dni na jakichś zajęciach w kolejne soboty.
@Cesarz_Nieruhato: ja jestem na bakier z religia ale traktuje swiet jako pretekst to powiedzenia czegos milego. Np obdzwaniam urzednikow ktorzy zawsze byli mili i nie itrudniali zycia, zreszta zawsze jak koncze jakis "proces" urzedowy to dziekuje za mila wspolprace ( tym co " zasluzyli"), dzwonie do fajnych klientow. Nie idealam szopek bo po co?
@lakukaracza_: znaczy właściwie czemu hipokryta, nie wierzy się w boga czy w istnienie święta które jest tradycją właściwie ciągnącą się od tysiąca lat ? Ja tam uważam że skoro każdy może obchodzić święta czy wierzy czy nie z tą różnicą, że dla jednego to wydarzenie religijne a dla drugiego tradycja poprostu, to nie ma powodu by robić ból dupy o życzenia których treść ma mieć w swojej zawartości jedynie informację by
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.