Wpis z mikrobloga

Wczoraj na lekcji wychowawczej online wychowawczyni mojego syna (lvl12) żaliła się, że klasa jest mało zgrana, dlatego zadaje im na święta grupową pracę domową. Każdy ma nagrać film z życzeniami świątecznymi i do niej przesłać, a ona to zmontuje i wyśle nauczycielom w całej szkole.

Wszystko by się udało gdyby nie lewackie wychowanie.

- Jeżeli jestem niewierzący i nie chodzę na religie to nie muszę tego robić? - zapytał syn
- Nie musisz - wycedziła wychowawczyni po chwili przez zęby

No to zerwała się reszta niechodzących na religie i też nie będzie robić.

- Jeżeli ma robić to tylko 2/3 klasy to lepiej wcale - poddała się nauczycielka
- A nie można nagrać życzeń noworocznych - mój syn znów się wymądrza
- Nie bo to będzie dziwne - zakończyła dyskusje wychowawczyni

#bekazkatoli #dzieci #szkola
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: Niewierzący japończycy: no fajny zwyczaj, nawet będziemy go nazywać christmas bo czemu nie, damy se prezenty, złożymy życzenia, będzie miło.

Niewierzące polactwo: JA NIE CHODZĘ NA RELIGIĘ ROZUMIESZ, POWTARZAM NIE CHODZĘ NA RELIGIĘ, POŚWIĘCENIE 5 MINUT ŻEBY KOMUŚ BYŁO MIŁO TO ZŁAMANIE MOICH ZASAD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 207
@zmasowanyatak:
@Cesarz_Nieruhato:
@lebort:
Katole, zdecydujcie się. Jak ktoś mówi że obchodzi święta w sposób świecki to jest "hurr taki z niego ateista a święta to obchodzi durr". Ktoś nie obchodzi tych świat "hurr świat nie obchodzi, przecież nic by się nie stało gdyby złożył życzenia durr". Taki obraz wasz - byle się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Ishvarta: nie trafiłeś, jestem niewierzący. Ale nie łapię bólu dupy jak mam komuś życzyć wesołych świąt xD to jest tylko katolickie "święto". Ba, nie trzeba tego traktować jako witanie nowonarodzonego dżizasa. Ja to traktuje jako okazję do rodzinnych spotkań. Więc o jakim "zdecydujcie się" jest mowa?
  • Odpowiedz
@Ishvarta nie wiem o kim mówisz i czemu mi imputujesz jakieś słowa. Ja twierdzę że pozbawianie dziecka tych tradycji jest smutne. Tak jak jechowi nie mogą obchodzić urodzin. Sam w kościele rzadko bywam jeżeli w ogóle, ale nie uczę dzieci że życzenia mogą składać tylko wierzący.
  • Odpowiedz
klasa jest mało zgrana, dlatego zadaje im na święta grupową pracę domową. Każdy ma nagrać film z życzeniami świątecznymi i do niej przesłać, a ona to zmontuje i wyśle nauczycielom w całej szkole.

@lakukaracza_: Próbuję zrozumieć w jaki sposób nagrywanie filmików w domach osobno przez uczniów miałoby poprawić zgranie klasy, ale chyba coś mi umyka, bo nie rozumiem xd
  • Odpowiedz