Wpis z mikrobloga

#recenzja #cyberpunk2077
W wielkich bólach przeszedłem prolog który trwał 3h. Doszedłem do momentu jak Keanu pojawia się jako halucynacja.
Poszedłem do Chmur żeby coś tam załatwić i przy okazji musiałem załatwić całą ochronę w burdelu. Sztuczna inteligencja poraża. Serio. Gram na normalnym lvl a man wrażenie jakbym grał w project I.G.I. Kurde jest 2020 rok a takie gry niby AAA nie zapewniają podstawowej rozrywki.
Już bardziej bałem się utopcow na początku przygody wiedźmina..
Jestem po patchu 1.0.4 ale za stabilność gry jest dalej masakryczna. Co chwilę wywala. Musiałby by być autosave co 2 min. Kilka misji nie dało się skończyć (papież został w budynku) a ja dobijalem deal na Flatheada.
Sprzęt to Ryzen 3700x, 32gb ram oraz rtx 2070. Gra chodzi w 55 fps. Grafika jest piękna i nie wiem jak można było zmarnować taki potencjał.
#gry #grypc #cdp
  • 17
@mamajasia12: widzisz u mnie się również nie dał, bo ten crap ma inteligencje wiewiórki. Stając przed drzwiami automatycznie zaczynaja mnie atakować ochroniarz, a punkt kontrolny jest utworzony jest stoje w dokładnie tym samym miejscu XD
Jestem po patchu 1.0.4 ale za stabilność gry jest dalej masakryczna.


@md5sum: albo Ty masz niefarta, albo ja mam magiczną konfiguracje, 50h gry, 0 crashy, raz bronie przestały zadawać obrażenia, tak moje jak i wrogów i pare glitchy z lewitujacymi telefonami