Wpis z mikrobloga

@Czimchik: @Maniek145: na Politechnice Łódzkiej już 10 lat temu był odgórny nakaz, że wykładowcy mają wgrywać skrypty i materiały z wykładów na stronę przedmiotu w Moodle (platformie edukacyjnej). Każdy student zapisany na przedmiot mógł dowolnie z nich korzystać i pobierać.

Coś tam kojarzę, że niektórzy wykładowcy trochę kombinowali i na wykładach używali "bogatszej" wersji prezentacji (pewnie żeby zachęcić do chodzenia na wykłady - na PŁ nie były obowiązkowe), ale to
@Maniek145: czemu #!$%@? maja nie udostepniac jak dydaktyka to glowna rola uczelni? xDDD
Naprawde upadlismy tak nisko? Moze kasjerki w sklepie tez docen ze Ci laskawie reszte wydaje i jeszcze towar poda.
@Passer93: No to jak o zakres obowiązków służbowych to w porządku, bo nikt nie narzuca ani nie reguluje prawnie wysyłania prezentacji studentom. Różni ludzie maja różne style i przyzwyczajenia, ja tam wysyłam, to nie jest wiedza tajemna ¯_(ツ)_/¯ ale zrozumiem też, jak ktoś miałby przed tym opory, bo kompilacja dużej ilości wiedzy w prezentacji kosztuje sporo czasu i wysiłku.
@Maniek145 Nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć. Chronią swoich #!$%@? prezentacji przepisanych z książek jak tajemnicy państwowej. Niektórzy to robią chyba tylko i wyłącznie dlatego, że gardzą studentami.