Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot! Koniec z wynajmowaniem studia, wczoraj nagrałem pierwszy odcinek Top Gara u siebie.

Ostatnie dwa miesiące przerwy w dodawaniu filmów było spowodowane tym, że byliśmy pochłonięci remontem i tym aby kuchnia nadawała się do nagrań :D Teraz nagrywanie i tworzenie nowych treści będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nagrywki w Domowej Spiżarni były fajne ale bardzo wymagające i męczące. Gdyby nie to miejsce to pewnie nigdy nie zaczął bym Top Gara. Dzień zdjęciowy to było 16 godzin ciężkiej pracy, gdzie nagrywaliśmy kilka odcinków jednego dnia. Bez doświadczenia, z brakami sprzętowymi i nie wiedząc co z tego będzie :)

Pierwszego dnia zdjęciowego na próbę nagraliśmy chyba 12 czy 13 odcinków (z czego do publikacji poszło chyba 9) i było to możliwe tylko dzięki wsparciu bliskich, którzy pomagali nam na miejscu z rozkładaniem sprzętu, zmywaniem, itp. Dzięki wielkie dla @M4YU i jego różowej, którzy pomagali nam na chyba na większości nagrań, Ejwona, który nie ma tu konta ale na pewno to przeczyta i naszego współlokatora Bartka, który zawsze po 12 godzinach w pracy przyjeżdżał aby pomóc nam ogarnąć i wszystko posprzątać.

Teraz będzie dużo łatwiej :D co mam nadzieję przełoży się na to, że filmy będą lepsze i ciekawsze oraz będzie się je lepiej oglądało!

Podziękowania należą się też @BDLK_IMPRTR, który pomógł mi przy projektowaniu i doradził, którą ścianę trzeba wyburzyć, którą przestawić, itp. oraz wielu innym mirkom i mirabelkom którzy pomagali i radzili w różnych remontowych kwestiach i nie tylko.

No i przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim śledzącym tag #kuchniamg78 i subujących kanał, szczególnie tym wykopującym, plusującym, piszącym komentarze oraz prywatne wiadomości. To właśnie Wy wiele razy dawaliście mi siłę i energię do dalszych działań :)!

Pozdrawiam,
MG78

PS Kuchnia wyszła spod ręki wykopowego stolarza - @marcel_pijak. Jak ktoś jest z Krakowa albo okolic to zdecydowanie polecam tego mireczka!
Pobierz MG78 - Pijcie ze mną kompot! Koniec z wynajmowaniem studia, wczoraj nagrałem pierwszy...
źródło: comment_1608045599DR7J0aGdUlA1bxEy4s3lZg.jpg
  • 106