Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miltonsec: ja zamówiłem bezpośrednio u wydawcy, cena była trochę wyższa niż po internetach ale dawali 2 dodatkowe duchy i przesyłka za darmo to uznałem że warto w sumie.
  • Odpowiedz
@el009: Świetny wybór, gierka jest naprawdę dobra. Jak tylko wyjdzie pierwszy dodatek to polecam go zakupić- rozwiązuje, według mnie, jedyny problem z tą grą jakim jest to, że gra się fajnie tak długo dopóki wiesz, że nie wygrasz w przeciągu X rund- wprowadza element losowości poprzez dodanie talii zdarzeń.

Jakbyś miał jakieś problemy z grą to jest strona poświęcona zasadom i pytaniom, niestety tylko po angielsku: https://querki.net/u/darker/spirit-island-faq/#!spirit-island-faq
  • Odpowiedz
@el009: Ja na rebelu zamawiałem, bo mi jednego zamowienia do tych 8 bohaterow brakowalo :D ale mialem znizke, wiec 211 z darmowa wysylka, cena dobra, a Rebel jednak wczoraj juz dostal gry, wiec jest szansa na weekend :D juz sie nie moge doczekac
  • Odpowiedz
@el009: z ciekawości - mówiąc, że się naczekałeś miałeś na myśli, że nie mogłeś się doczekać kiedy przyjdzie, czy po prostu gry nie było w sprzedaży? pytam, bo widzę, że to jeden z czołowych tytułów na BGG i jeżeli go okresowo nie ma, to nie wiem czy nie zapolować... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: czekałem na polskie wydanie - zapowiedzieli je już dość dawno a potem się kilka razy opóźniało. Formalnie premiera polskiej edycji jest chyba dziś lub jutro. Jestem już po pierwszej grze z różowym i nawet udało się wygrać ;)
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: Obejrzałem na YT jak hula wersja angielska choć generalnie jak coś jest w top 50 BGG to musi być dobra gra ;) Ja zwykle gram z różowym to kolekcja coopów się najszybciej rozwija - nie ma przegranych to nie ma dramatów :D
  • Odpowiedz