Wpis z mikrobloga

Kto wymyślił tą magiczną datę 15.12, że akurat wtedy będzie drop? Przecież żaden sklep, ani sony ani nikt inny nic takiego nie podawał. Czy przypadkiem nie wzięło się to że mm wpisał dostawy do 15.12 i wszyscy myśleli że wtedy będą zbierać kolejne zamówienia?? Oświeci mnie ktoś??
#ps5
  • 12
@Mazurskimazur: Podczas premiery (19 listopada) zarówno MM, ME, jak i neonet gwarantowały dostawę kupionych konsol do lub po 15 grudnia. Znaczy tyle, że jeśli zabrakłoby im towaru z pierwszej dostawy - zagwarantowaliby go z drugiej dostawy, która musiała być w okolicach 15 grudnia, jeśli sklepy chciały wyrobić się z dostawą do tej daty. Na pewno sklepy te już wtedy musiały wiedzieć o tym, że następna dostawa będzie w okolicach 15 grudnia,
@Mazurskimazur:
Nikt nie mówił, że 15 będzie kolejny drop tylko informacje na czym stoją ludzie. Mediamarkt nie robił wgl dropów od premiery, media expert co jakiś czas rzuca niedobitki i po prostu neonet/MM/ME miały realizacje zamówień do 15 grudnia i teraz pytanie, co z resztą. MediaMarkt oferowało część po 15 grudnia, ale ME nie oferowało nic po 15 grudnia, więc może coś zaoferują. NIGDZIE nie ma oficjalnego info, jak Ci bardzo
@jakubiak-patryk: ja swoją dorwałem z euro rtv w okropnym bundlu za 3.6k. Kamerkę, 3 giereczki sprzedałem za łącznie 650 złotych, więc mam ps5 z dwoma padami za 3k (przepłaciłem jakieś 500 złotych, no ale mam). Tyłek nadal piecze, ale od biedy jak nic nie dropnie, to pewnie sprzedam z zyskiem, a kupie jak cena spadnie.
@Mazurskimazur: Przecież Ci wytłumaczyłem skąd, chyba prościej się nie da. Skoro wszystkie sklepy podawały datę dostawy do 15 grudnia - logicznym było, że musieli mieć jakąś kolejną dostawę w okolicach tej daty. No i faktycznie te dostawy w okolicach tego 15 grudnia mieli, tyle, że żadnego dropu 15 grudnia już nie będzie - bo sklepy te wyprzedały już konsole z tego potencjalnego 15grudniowego dropu już w tamtym tygodniu.
@Mazurskimazur:
No ja raczej szukam pod siebie, tzn. jedną mam więc spoko nie mam już takiego ciśnienia, ale jakby coś na resell wpadło to też z chęcią wezmę, ale póki co nie widzę nigdzie info, a po świętach ceny pewnie spadną. Mimo wszystko myślę, że ceny w okolicach 3k zostaną z nami, aż do marca :P