Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 663
Wybaczcie za chwilową przerwę - najwyższa pora na trzeci wpis na tagu #rzadkiegry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą zapraszam do obserwowania go, jeśli interesują was rzadkie wydania gier z mojej kolekcji.

-------------------------------------

3. Fallout 3 Limited Edition

Tym razem mam do pokazania limitowaną edycję Fallouta 3, która była dostępna tylko w Wielkiej Brytanii w sieci sklepów GAME w 2008 roku. W środku jest figurka żołnierza Bractwa Stali, sama gra i tak dalej. Mój egzemplarz oczywiście nigdy nie był odfoliowany. Aktualnie na eBayu nie udało mi się znaleźć żadnej nówki, a na Allegro tym bardziej. Ceny używanych egzemplarzy oscylują w granicach 400 - 1000 zł.

Ile jest wart ten przedmiot?

Półtora roku temu miałem dwie sztuki tego wydania. Jedno sprzedałem błyskawicznie za 1200 złotych, mimo że na przodzie plastik zakrywający figurkę był był mocno przedziurawiony. Chętnych było naprawdę wielu. Obecnie szacuję, że odpowiednia osoba ze spokojem zapłaciłaby nawet 1700-1800 złotych za egzemplarz w takim stanie jak mój (bez żadnych dużych dziur).

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Przeglądając oferty mało znanych sklepów, natknąłem się na jeden mający swoją siedzibę w Krakowie. Jakimś cudem mieli na sprzedaż dwa egzemplarze tej limitki, po 200 złotych sztuka. Bez chwili namysłu kupiłem obie, a nawet utargiwałem darmową dostawę kurierem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zawsze - jeśli macie jakieś pytania to śmiało zadawajcie je w komentarzach.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #xboxone #xone #xboxseriesx #playstation #xbox #pcmasterrace #xbox360 #ps3 #playstation3 #fallout #fallout3
Pobierz
źródło: comment_1607883456d0FNPPj7R2NiMZVNter8Ev.jpg
  • 27