Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
Podczas gdy chciałbym w domu ogrywać #cyberpunk2077 przyszło mi spędzać weekend w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Od półtora tygodnia męczyły mnie biegunki, których nie mogłem opanować domowymi metodami, do tego regularnie wymiotuję przez silne leki przeciwbólowe, przez co bardzo się odwodnilem (sód na poziomie 117) i osłabiłem.
Zgłosiłem się do lekarki rodzinnej, zleciła badania i jak zobaczyła wyniki skierowała mnie do szpitala. W szpitalu zrobili swoje badania i stwierdzili, że trzeba na parę dni mnie zatrzymać i ustabilizowac. Tym samym od piątkowego wieczoru siedzę w szpitalu na kroplówkach, diecie kleikowej (dopiero dzisiaj dostanę normalny obiad) oraz tabsach + badania krwi.
Sytuacja się uspokoiła, biegunki już nie mam, czuję się lepiej ale niestety zdaniem lekarzy przy takiej utracie sodu bez hospitalizacji nie mogło się obyć. Minus jest taki, że dzisiaj miałem iść do Wielkopolskiego Centrum Onkologii na wymaz covid, żeby od jutra zacząć naswietlania (przez to, że jest weekend nie mam jak ich poinformować, że mnie nie bedzie). Niestety same naświetlania też nie są obojętne dla organizmu człowieka a to odwodnienie mocno dało mi w kość, no a nie wszystko na raz.
Jedyne co mi pozostaje to dojść do ładu z odwodnieniem, umówić kolejną wizytę w Poradni Medycyny Paliatywnej celem kolejnej zmiany leku przeciwbólowego na silniejszy i umówić nową wizytę na radioterapii.
A Wam życzę udanej niedzieli!
#shepardchoruje
Pobierz demontre - Podczas gdy chciałbym w domu ogrywać #cyberpunk2077 przyszło mi spędzać we...
źródło: comment_1607853566EIfIiCuKE7SY48PhgtcT2a.jpg
  • 45
@demontre: Trzymaj się Mirek. Ja w czwartek miałem zawieść mamę na chemioterapię, ale w środę najpierw trzeba było zrobić test wymaz na covid. Teraz ja jestem 17 dni na kwarantannie a mama 10 dni bo test wyszedł pozytywnie, pomimo braku jakichkolwiek objawów. 10 dni do tyłu w leczeniu, a później nie wiem kto matulę zawiezie 200 km, bo ja będę na kwarantannie. Prawdopodobnie zaryzykuję karę od sanepidu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: Trzymaj się Mirek. Ja w czwartek miałem zawieść mamę na chemioterapię, ale w środę najpierw trzeba było zrobić test wymaz na covid. Teraz ja jestem 17 dni na kwarantannie a mama 10 dni bo test wyszedł pozytywnie, pomimo braku jakichkolwiek objawów. 10 dni do tyłu w leczeniu, a później nie wiem kto matulę zawiezie 200 km, bo ja będę na kwarantannie. Prawdopodobnie zaryzykuję karę od sanepidu.
@StaraZielonka2: to ile
@demontre: Już zabiła pośrednio, ale to nie korona tylko nasz #!$%@? rząd, który ograniczył ludziom dostęp do leczenia i służby zdrowia.
Koronę przejdzie i tak 3/4 polskiego społeczeństwa jak nie wszyscy. Podejrzewam, że już spokojnie 10 mln było lub jest zarażonych. My mamy bezobjawowo, a znam ludzi, którzy mieszkają z zarażonymi i nie zgłosili się do kwarantanny, żeby pracować.
@demontre: Trzymaj się mirku () przekaż pozdrowienia dla chłopaka! Możecie być razem na sali?
Piszesz, że wymiotowałeś przez leki przeciwbólowe - to przez fentanyl w plastrach? Albo buprenorfinę?
Dużo zdrowia :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demontre: Trzymaj się mirku () przekaż pozdrowienia dla chłopaka! Możecie być razem na sali?

Piszesz, że wymiotowałeś przez leki przeciwbólowe - to przez fentanyl w plastrach? Albo buprenorfinę?

Dużo zdrowia :)

@epigraf: przez koronę jest kompletny zakaz odwiedzin w szpitalach, więc nic z tego. Fentanyl, paskudztwo, ale pomaga.