Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
Podczas gdy chciałbym w domu ogrywać #cyberpunk2077 przyszło mi spędzać weekend w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Od półtora tygodnia męczyły mnie biegunki, których nie mogłem opanować domowymi metodami, do tego regularnie wymiotuję przez silne leki przeciwbólowe, przez co bardzo się odwodnilem (sód na poziomie 117) i osłabiłem.
Zgłosiłem się do lekarki rodzinnej, zleciła badania i jak zobaczyła wyniki skierowała mnie do szpitala. W szpitalu zrobili swoje badania i stwierdzili, że trzeba na parę dni mnie zatrzymać i ustabilizowac. Tym samym od piątkowego wieczoru siedzę w szpitalu na kroplówkach, diecie kleikowej (dopiero dzisiaj dostanę normalny obiad) oraz tabsach + badania krwi.
Sytuacja się uspokoiła, biegunki już nie mam, czuję się lepiej ale niestety zdaniem lekarzy przy takiej utracie sodu bez hospitalizacji nie mogło się obyć. Minus jest taki, że dzisiaj miałem iść do Wielkopolskiego Centrum Onkologii na wymaz covid, żeby od jutra zacząć naswietlania (przez to, że jest weekend nie mam jak ich poinformować, że mnie nie bedzie). Niestety same naświetlania też nie są obojętne dla organizmu człowieka a to odwodnienie mocno dało mi w kość, no a nie wszystko na raz.
Jedyne co mi pozostaje to dojść do ładu z odwodnieniem, umówić kolejną wizytę w Poradni Medycyny Paliatywnej celem kolejnej zmiany leku przeciwbólowego na silniejszy i umówić nową wizytę na radioterapii.
A Wam życzę udanej niedzieli!
#shepardchoruje
demontre - Podczas gdy chciałbym w domu ogrywać #cyberpunk2077 przyszło mi spędzać we...

źródło: comment_1607853566EIfIiCuKE7SY48PhgtcT2a.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demontre: ().

Widząc komentarze na temat Cyberpunka to wiele nie tracisz ;). Dobrze że w miarę możliwości trochę pomogło i lepiej się czujesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kosmox30: @thomekh: no właśnie widzę, że odbiór jest raczej chłodny. Od początku obawiałem się, że będzie mocno przehajpowany i raczej nie mam żadnych kosmicznych wymagań wobec niego i mimo wszystko chcę go sam sprawdzić :)
  • Odpowiedz
@demontre: nie no na pewno jest ktoś tam na dyżurze wejdź na ich stronę potem na oddział na którym miałeś być potem znajdź numer do dyżurki lekarskiej i zadzwoń tam jakby nie odbierali spróbuj 2-3 razy bo mogą coś robić innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: w chwil obecnej i tak już wiedzą, bo miałem być tam dzisiaj o 9.00 na wymazie, jutro o tej samej porze żeby zacząć. A że sekretariat jest czynny od 7.30 to zadzwonię jutro z samego rana (chyba, że zdążą pierwsi) z informacją, że w piątek wieczorem byłem hospitalizowany, a że sekretariat był czynny do 15.00 w piątek to nie miałem jak poinformować.
  • Odpowiedz
@demontre: przeczytałam Twoje wpisy i chciałam Ci tylko powiedzieć, że zmotywowałeś mnie, żeby wykonać telefony, które już długo odkładam w czasie. dzięki, że dzielisz się swoimi doświadczeniami. w mojej głowie już masz mieszkanko rent free i cały ocean dobrej energii. ()
  • Odpowiedz