Wpis z mikrobloga

@rorf46: a jakie są postulaty? Aha, pewnie nikt nie wie xD
Te protesty [kobiet] dałyby dużo więcej gdyby na sztandarach mieli nie "wypie*****" tylko "chcemy referendum w sprawie aborcji" i wtedy lud by zadecydował*.

Teraz wszyscy idą protestować i co? Jakieś wspólne postulaty? Kobiety zgodzą się na zaostrzenie prawa antyaborcyjnego, jeśli góralom otworzą hotele? Górale zgodzą się na zamknięte hotele, jeśli restauracje otworzą, przez co rolnicy będą mieli gdzie sprzedawać swoje
a jakie są postulaty? Aha, pewnie nikt nie wie xD


@trevoz: ty serio potrzebujesz jakichś postulatów? Jakbym tam poszedł, to nie dla jakichś postulatów, tylko po prostu po to, żeby wyrazić sprzeciw wobec PiSu. Bo to, że PiS spełniłby jakieś 2 postulaty, nie oznaczałoby, że wszystko jest ok, bo ja mam ze 100 zarzutów do nich. Od polityki międzynarodowej aż po gospodarczą.

Swoją drogą z tym referendum to się nieźle wygłupiłeś.
ty serio potrzebujesz jakichś postulatów? Jakbym tam poszedł, to nie dla jakichś postulatów, tylko po prostu po to, żeby wyrazić sprzeciw wobec PiSu. Bo to, że PiS spełniłby jakieś 2 postulaty, nie oznaczałoby, że wszystko jest ok, bo ja mam ze 100 zarzutów do nich. Od polityki międzynarodowej aż po gospodarczą.


Czyli tak naprawdę chcecie się tylko wykrzyczeć zamiast coś osiągnąć?
Następnym razem wyraź sprzeciw wobec PiSu podczas wyborów. W końcu tak
Czyli tak naprawdę chcecie się tylko wykrzyczeć zamiast coś osiągnąć?

Następnym razem wyraź sprzeciw wobec PiSu podczas wyborów. W końcu tak wielbicie demokrację.


@trevoz: ja nie uczestniczę protesty, nie jestem z Wawy, ja je tylko popieram.

Głosuję przeciw PiSowi. A jakimś ogromnym zwolennikien demokracji nie jestem. Nie wiem swoją drogą dlaczego się do mnie zwracasz w liczbie mnogiej i chyba związujesz z jakąś grupą ludzi xzd