Wpis z mikrobloga

Tak czysto teoretycznie, jak posegregowalibyście najpopularniejsze #sterydy pod względem potencjalnej szkodliwości/skutów ubocznych?
Począwszy od najbezpieczniejszych, czyli powiedzmy 1. teść, a kończąc na najgorszym 5.
Wiadomo, że wszystko zależy od dawki i mieszanek, traktujcie to jako luźną nitkę.
Also krótkie opisy dlaczego dany środek jest niebezpieczny/jego skutki uboczne- mile widziane.


#mikrokoksy
  • 12
@Kieres: nie można powiedzieć tak do końca, co wychodzi najlepiej pod względem bilansu korzyści i strat. Każdy steryd, czy ogólnie doping, sprawdzi się lepiej lub gorzej w zależności od dyscypliny. Dla sylwetkowców co innego, a dla ciężarowców jeszcze inne środki. Nie mówiąc już o innych dyscyplinach sportu, np. lekkiej atletyce.
@NaChuiMiTaCHata: teścia akurat już sobie postanowiłem, że zarzucę, ale za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I też nie wiem czy wchodzić na jakieś 150-200 mg, czy coś w stylu TRT i bić 70 mg. Raczej nie zamierzam bawić się w jakieś cykle, tylko bić cały czas. Inne środki mnie nie interesują, ale zawsze warto mieć jakieś pojęcie XD
@Kieres: nie każdy organizm jest podatny na środki anaboliczne ! Znam ludzi co ich 250mg teścia porobilo, że hoho, a znam też innych co brali teść, tren, masteron dieta dopięta i trening a przyrosty marne. Najgorszy dla organizmu jest Tren, nandrolony, orale.