Wpis z mikrobloga

@zxcvbnm666: Stadia ma gorszą jakość. Jest jeszcze Shadow, ja do geforcenow nie mam zastrzeżeń, ale w mieście na ultra ustawieniach są dropy do 20fps. Praktycznie czujesz #!$%@?. Na stadia nie wiem jakie mają procki, ale na geforcenow chyba pentium4
@zxcvbnm666: ja kupiłem na gogu i gram na geforce now. Gra działa całkiem spoko na fullhd i bardzo wysokich ustawieniach z rtx, tylko wczoraj musiałem czekać 20 minut w kolejce na płatnej wersji. Ja wziąłem pod uwagę że jak kupię na gogu/steamie to mogę sobie w przyszłości zainstalować na PC, a wersja na stadii jest zespawana że stadią i nic nie zrobisz jak zdecydują usunąć usługę.
@zxcvbnm666: Grami na #stadia 2 dzień działa bez problemu. Z darmowy miesiącem pro masz dostęp do 4K i kilku gier w pakiecie np. Hitman 2. Warto zainstalować dodatkowo plug-in Stadia Enhanced pozwala na dostosowanie jakości streamu i doboru kodeków video (H264 i VP9). Do 4K mimo wszystko potrzeba sprzętu obsługującego dekodowanie VP9. Stadia bez problemu obsługuje bezprzewodowe gamepady z Xbox one oraz PS4. Gram na padzie z PS4 (bezprzewodowo) i nie