Wpis z mikrobloga

  • 109
W pewien sposób zazdroszczę wszystkim, którzy potrafią mieć chłodne podejście do zwierząt na zasadzie...jest chory - to usypiamy. Już piętnaście lat ta psina jest ze mną i zawsze wnosiła wiele radości w życie całej mojej rodziny. Teraz ja muszę zawalczyć o jej zdrowie i na prawdę nie sądziłam, że będę tak przeżywać chorobę zwierzaka. Wiem, że mój #gownowpis nic nie wnosi, i że to zwykłe wylewanie żali w trudny dla mnie dzień. Chciałam wam tylko przypomnieć żebyście dbali o swoje zwierzaki. One są dla nas więc i my bądźmy dla nich :) #zwierzaczki #zwierzeta #pokazpsa #zalesie #gorzkiezale #psy
Pobierz miki_w - W pewien sposób zazdroszczę wszystkim, którzy potrafią mieć chłodne podejści...
źródło: comment_1607626821ejUsX8HFa3tfUeHnF2PB3c.jpg
  • 13
@miki_w: Wiem co czujesz Mirabelko ( ͡° ʖ̯ ͡°) w październiku pożegnałem moją niunię lat 10. Babeszioza stwierdzona i leczona, ale na tyle osłabiła organizm, który nie wytrzymał i wysiadło wszytko, a na koniec jelita stanęły. Wieczór kiedy podjąłem decyzję z moją różową oraz rodzicami o jej uśpieniu sama odeszła. Została mi jej matka która ma 12 lat, ale obie się super uzupełniały. Trzymam kciuki za benka
Pobierz Greczyn364 - @miki_w: Wiem co czujesz Mirabelko ( ͡° ʖ̯ ͡°) w październiku pożegnałem...
źródło: comment_16076375857f2nzYQKwN1H2i1moCn2Db.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki_w: Byłam zmuszona pozwolić odejść kilku kotom które kochałam całym sercem. Z każdym kolejnym było mi łatwiej bo szybciej podejmowałam decyzję o końcu uporczywej terapii. Najbardziej bolało gdy kot cierpiał dłużej, trauma na lata, poczucie winy. Jeśli zwierzę jest chore i nie ma nadziei najlepiej wybrać dobry dzień, gdy będzie się jeszcze dobrze czuło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dzisiaj moja sie w pyszczek uderzyła przy zabawie ze mną, o moją rękę bo za szybko po zabawkę sie odwróciła.Zabolało ją bo zaczęła sie trząść przestraszona malutka i do mojej pobiegła. 10 minut leżałem na ziemi i ją przepraszałem, podeszla do mnie po buziaczka, po czym mnie polizała i się wtuliła we mnie. wiem ze jej przeszło i już nie ma urazy do mnie, ale tak mi jej szkoda było... Wytuliłem ją