Wpis z mikrobloga

@GaiusBaltar: myślę, że obaj powinni przywitać się z rowerem lub zbiorkomem na 3 miesiące.
Jedno, czego kompletnie nie rozumiem tuaj, czy szczególnie w filmikach z autostrad. Po kiego im to hamowanie. Wyprzedzasz i jedziesz sobie dalej, a nie niby się spieszę, ale sobie zahamuję jeszcze.
@kuraku: Na rower też bym im nie pozwalał, bo jeszcze do wypadku doprowadzą, niech jeżdżą autobusami.

Nagrywający zrobił perfekcyjny #!$%@?, bo w sumie nagrał ze dwa/trzy wykroczenia tego Volkswagena, a swoich chyba 5 - jazda niezgodna z pasem ruchu (z lewego prosto), zmiana pasa przez ciągłą linię, wyprzedzanie przed przejściem, zajechanie drogi przynajmniej raz, wyprzedzanie po obszarze wyłączonym z ruchu. Nawet z punktów by mu się już za to uzbierało.

Jedno,
@kuraku: nigdy nie rozumiem dlaczego na Stopchama dodają takie filmiki jak ten, takie gdzie jest ewidentna wina nagrywającego lub takie gdzie oprócz nagranego, kamerkowicz też popełnia wykroczenia - czasem gorsze niż nagrany.
Wg mnie, takie coś, może prowadzić do tego, że tacy idioci jak ten tutaj, będą prowokować sytuacje, aby mieć super nagranie.
Jak już dodają takie filmiki to powinni pisać "ku przestrodze" albo "dwóch baranów". Chyba idą ostatnio na ilość
@kuraku: To jest dla mnie nierozwikłana zagadka jak taki film trafia do sieci?

Bo ja to w jakiś sposób rozumiem (ale nie popieram) że mieli wyrzut adrenaliny, nie pohamowali emocji i się zaczęło.
Ale dlaczego nagrywający ten film wysłał w świat?

Nagrywający jest takim nieogarem, że nawet na chłodno nie widzi że robi z siebie idiotę i był tu agresorem przynajmniej na równi z tym drugim a w dodatku swoją "wojenkę"