Wpis z mikrobloga

32 lata na karku, dom, dzieci


@ATAT-2: Bardzo ambitnie :)...i pewnie zero czasu, robota w kieracie, odrobina czasu na najprostsze rozrywki i życie jak 50-letni Janusz z Haliną. Inni może wolą nie być uwiązani takim schematem.
  • Odpowiedz
@ATAT-2:
jestem rok starszy od Ciebie.
Wiesz też kiedyś miałem długi związek i wielkie plany na mały biały domek na przedmieściach.

Związek się rozpadł, plany #!$%@? strzelił, zostałem sam..
Pozostała mi tylko zimna wódka z kolegami i ćpanie na rave'ach z
  • Odpowiedz
pan dorosły. Niektórzy po prostu tak wybrali i nie ma w tym nic złego ani dziwnego to po pierwsze, a po drugie jak masz trochę oleju w głowie to można pogodzić jedno z drugim ;)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: xD fajny wpis. Dobrze pokazuje jak bardzo niepewnie się czują wszyscy Ci 'dorośli bez obowiązków', że od razu odczuli że to jakiś atak na ten styl życia, kiedy dosłownie napisałeś tylko o aspekcie ćpania i picia alko.
  • Odpowiedz
ze teraz coraz więcej ludzi ma odwagę przeciwstawiać się oczekiwaniom społeczeństwa i jak nie maja potrzeby to nie pchają się na sile w takie rzeczy i żyją po swojemu


@somskia: a na wioscy dalej to samo, stara panna i stary kawalier. i na mszy trzeba iść do kościółka i jak to tak z brzuchem bez ślubu ?
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: o a kto to na wykop nie powrócił :D nie, nie shitpostowaliśmy na nocnej ale oczywistej absencji nie dało się nie zauważyć :D

@ATAT-2: może źle to odbierasz. Wbrew pozorom w wielkich grupach znajomych powstaje niewiele par, Tobie się udało i Twoje szczęście. Może gdyby życie potoczyło się inaczej to Twoi znajomi też rozmawialiby o rodzinie a nie imprezowaniu. Z racji również, że utożsamiam się z tą
  • Odpowiedz