Wpis z mikrobloga

Ja jebix jaki wstyd. Jak czytam albo słyszę recenzantów, którzy opowiadają jak prawie w każdym zajebistym momencie fabuły kiedy miał być czas na emocje, wzruszenia albo plot twist, to przez te bugi tragiczne takie sceny zamieniały się w kabaret to mi naprawdę ich szkoda xD Nie da się drugi raz przeżyć tej samej sceny a tragiczny stan tego bug festu im to #!$%@?ł. Co z tego że gra ma potencjał być masterpiecem skoro w dniu recenzji przez tragiczny stan techniczny nim nie jest? Zaniżanie ocen z tego powodu jest jak najbardziej uzasadnione. Za pół roku ludzie którzy odpalą pierwszy raz będą grali w jeden z lepszych rpg ostatnich lat. Cała reszta, która zagra za parę dni, będzie ru%hana w dupe bo zapłacili 200 zł za beta testy. Przez to że duże portale wystawiły oceny ponizej 8/10 jak gamespot i pc gamer już widać panikę na forach zagranicznych że jednak lipa trochę. To się na 100% odbije na sprzedaży i z moich przewidywanych 10 mln do konca roku może będzie 7-8 co nadal jest dobrym wynikiem no ale właśnie. Mogło być lepiej. Ludzie mają powoli dość grania w tragicznie niedopracowane wersje bete na premiere. Życzę żeby cyber nadrobił w następnych latach i nie zrazi jakiejś znacznej liczby osób do siebie, bo widać że to może być arcydzieło gier rpg. Ale arcydzieło zagrzebane pod stosem gówna w postaci bugow i tragicznego stanu technicznego
#cyberpunk2077 #gry #konsole #pcmasterrace
  • 11
@stefan8800: akurat GameSpot ma dosyć dziwną recenzję. Ta która to pisała mówiła, że w ogóle nie próbowała ulepszać broni, craftować przedmiotów, robić zadań pobocznych (bo stwierdziła, że nie widzi takiej potrzeby). Widziałem filmik z dzisiaj, na którym się wypowiadała i z tego co mówiła, to wyglądało jakby robiła challenge pod tytułem: zagraj w grę tak, żeby zagrać jak najmniej.
@Wrath_of_the_Tyrant: no game spot trochę kabaret ale uwierz mi, przeleciałem przez wszystkie recencje na metacriticu, youtubie itd. Konsensuns jest niestety taki że ta gra może być arcydziełem ale dopiero za parę miechów. Nie jest rekomondowane żeby zagrac w nią TERAZ bo tylko sobie #!$%@? odczucia z gry a ważne momenty które powinny działac na emocje sa obecnie kabaretem z bugami. Po co sobie psuć pierwsze wrażenie? Ta gra jest dosłownie niedorobiona
@stefan8800: ja też wszystkie recenzje ogarniam mniej-więcej.

Mimo wszystko zagram na premierę. Gra podobno ma krótszą fabułę, ale za to bardzo nieliniową - w Wiedźminie 3 do tej pory niektórzy youtuberzy odkrywają jakieś ukryte scenki, które mało kto wcześniej widział.
@stefan8800: no game spot trochę kabaret ale uwierz mi, przeleciałem przez wszystkie recencje na metacriticu, youtubie itd. Konsensuns jest niestety taki że ta gra może być arcydziełem ale dopiero za parę miechów. Nie jest rekomondowane żeby zagrac w nią TERAZ bo tylko sobie #!$%@? odczucia z gry a ważne momenty które powinny działac na emocje sa obecnie kabaretem z bugami. Po co sobie psuć pierwsze wrażenie? Ta gra jest dosłownie niedorobiona
@stefan8800: Dlatego trzeba być wdzięcznym wobec kolegów którzy specjalnie zapłacili więcej XDDD w preorderze żeby móc potestować czy gra jest już dla nas zdatna do użytku, a mówią że w Polsce nie ma społeczeństwa obywatelskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jest rekomondowane żeby zagrac w nią TERAZ


@stefan8800: przecież TERAZ zagrać mogli tylko recenzenci, nie wiem o co ci chodzi, nie masz tego dylematu to po co o tym pisać. Też pewnie poczekam parę miesięcy, ale pisanie takich tekstów w momencie jak gry jeszcze nie ma w sklepach to trochę XD