Wpis z mikrobloga

Zarówno jeden jak i drugi typ jest dla mnie OBRZYDLIWY.
Może to mało popularna opinia, ale skrajna prawica niczym się nie różni od skrajnej lewicy. Na całe szczęście 95% ludzi siedzi w domu, widzi co się odwala i ma swoje zdanie na ten temat.

#bekazprawakow
#malopopularnaopinia
#szarpankizzyciem
#bekazlewactwa
#4konserwy
#neuropa
Pobierz R.....h - Zarówno jeden jak i drugi typ jest dla mnie OBRZYDLIWY.
Może to mało popul...
źródło: comment_1607348197q7Goca1ZSowTvxN3yHqGs5.jpg
  • 52
@Ordo_Publius: @koroluk: Wy naprawdę macie nasrane w głowie, ważniejsze dla Was jest to, żeby ktoś się z Wami zgadzał niż dobro drugiej osoby.

Napisałem wyraźniej że Rydzyk jest dla mnie obrzydliwy a Ty piszesz że rozmazuję problem pedofilii w kościele, z wami jednak nie ma dyskusji. Podejrzewam że gdyby Gonciarz przyznał się że molestuje chłopców, tak jak robią to niektórzy księża, ale wspiera LGBT to na potrzeby obrony pedofila bylibyście
Różnica jest taka że ani jeden prawak nie napisał

No ale Rydzyk nie bronił...

Ale za to całe rzesze (to chyba dobre określenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) lewaków z wbitym w mózg gwoździem usprawiedliwiają pedofilie


@Razzish: chyba nie znasz pisowskiego elektoratu, połowa polskiego spoleczenstwa jest gotowa do usprawiedliwiania pedofilii tylko dlatego ze ksiadz jest dla nich autorytetem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Razzish:
Pedofilia to cecha z którą się rodzisz, można by było pewnie badać ludzi prewencyjnie zamykać ludzi albo kastrować chemicznie zaraz po osiągnięciu dojrzałości plciowej. Ale ci ludzie w sumie nic nie zrobili poza urodzeniem się... ja chyba nie chciałbym żyć w takim społeczeństwie.

Pedofilią wyróżnia się 1-2% społeczeństwa, pewnie sam spotkałeś sporo takich osób ale ogromna większość z nich potrafi sobie z tym poradzić i nikogo nie krzywdzi.