Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Springfield: przepraszam że zapytam ale jestem człowiekiem dorosłym który słabo się orientuje kto jest kim w tym chlewie gównem obsranym. Kto to #!$%@? jest gonciarz i dlaczego kogokolwiek interesuje co ten człowiek ma do powiedzenia?
  • Odpowiedz
@pawel-wrobel: pierwszy Polak który założył firme w Japoni.

Kiedyś był brzydkim przegrywen i pisał dla growych gazetej typu cd action ale wziął się za siebie

-zaczął trenować aż z grubasa stał się gościem który przebiegł maraton w Nowym Yorku
-zaczął zdrowo
  • Odpowiedz
Kompletnie się z tym nie zgodzę, dla mnie coś takiego trzeba dusić w zarodku i nie ma z tym dyskusji.


@Razzish: Tego nie da sie "zdusić" pedofilia jest wrodzoną cechą niektórych ludzi podobnie jak heteroseksualizm czy homoseksualizm. Orientacji seksualnej zmienić sie nie da, ale można nauczyć człowieka radzić sobie z nią (ew. podać środki obniżające popęd seksualny, jeśli jest z tym problem).

Polecam filmik poniżej.
Quester - > Kompletnie się z tym nie zgodzę, dla mnie coś takiego trzeba dusić w zaro...
  • Odpowiedz
Na całe szczęście 95% ludzi siedzi w domu, widzi co się odwala i ma swoje zdanie na ten temat.


@Razzish: Przecież 95% ludzi to kompletne ameby. Wystarczy poczytać komentarze pod dowolnym tekstem o Covidzie by się o tym przekonać.
  • Odpowiedz
@Razzish: "Kiedy kolejny ban za celową manipulację, szykuje się coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

Widzę, że kolega hipokryta. Dlaczego?
1. "Opowiadał o jego byłej dziewczynie i jej fetyszu do dzieci. Oczywiście nie zgłosił tego na policję, nie poradził jej iść do psychiatry, jakby nie było problemu ".
2. "Kręcą Cię dzieci? Nie ma problemu, każdy
  • Odpowiedz
@DonPablito to nieprawda. Większość pedofili dopuszcza się czynów pedofilskich ok 90%.dlatego takich ludzi sie zamyka a nie bagatelizuje takie gadanie! To sa słowa seksuologa :) nawet jelsi wyjdzie taka osoba w wiezieniu to nie będzie zresocjalizowana i ponownie moze zrobić krzywdę dziecku.
  • Odpowiedz
Większość pedofili dopuszcza się czynów pedofilskich ok 90%.


@Natalia-_-: Źródło?

dlatego takich ludzi sie zamyka a nie bagatelizuje takie gadanie! To sa słowa seksuologa
  • Odpowiedz
@Quester jedyny sposób na takie osoby, mozna na nie wpłynąć groźbą "kary". Ich orientacja seksuaalna nie ulegnie zmianie. Jest to nieuleczalne. Ewnetualnie trzymac w zakładach psychiatrycznych, dla mnie nie ka innego wyjścia xd
Mialam ostatnio zajęcia z seksuologiem na studiach stąd czerpie swoją wiedzę w tym temacie xd
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: Pedofilów obecnie leczy sie próbując poprawiać ich ogólny stan psychiczny (często ich popędy przynoszą im sporą udręke i rozpacz) i pomagając w samokontroli. Można też podawać środki hamujące popęd seksualny. Tak działają nowoczesne podejścia prewencyjne.

Nie wiem skąd dane, że 90% pedofilów molestuje dzieci. Ja słyszałem raczej o liczbach w stylu 5-10%.
  • Odpowiedz