Wpis z mikrobloga

  • 124
@Razzish Nie wiem jak wy, ale ja widzę drobną różnice pomiędzy fetyszyzowaniem dzieci a ich GWAŁCENIEM.

Może dla was nie ma różnicy, ale większość ludzi jest w stanie je od siebie rozróżnić
  • Odpowiedz
@Ofacet: Kompletnie się z tym nie zgodzę, dla mnie coś takiego trzeba dusić w zarodku i nie ma z tym dyskusji. To tam samo jakby ktoś powiedział że ktoś zabił psa, no ale nie człowieka, tylko większość morderców zaczynała od zabijania zwierząt.
  • Odpowiedz
@Razzish:

To tam samo jakby ktoś powiedział że ktoś zabił psa


Nie, bystrzaku, to tak, jakby ktoś powiedział, że czasem fantazjuje o zabijaniu psów. Możesz to zgłosić do prokuratora Dziura w Dupie, ale za myślozbrodnię jeszcze nie karzą.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: @koroluk: Wy naprawdę macie nasrane w głowie, ważniejsze dla Was jest to, żeby ktoś się z Wami zgadzał niż dobro drugiej osoby.

Napisałem wyraźniej że Rydzyk jest dla mnie obrzydliwy a Ty piszesz że rozmazuję problem pedofilii w kościele, z wami jednak nie ma dyskusji. Podejrzewam że gdyby Gonciarz przyznał się że molestuje chłopców, tak jak robią to niektórzy księża, ale wspiera LGBT to na potrzeby obrony pedofila bylibyście
  • Odpowiedz
gdyby Gonciarz przyznał się że molestuje chłopców


@Razzish: To należy to zgłosić na policję? Czego nie rozumiesz.

Środowisko vlogerów nie ukrywa czynów pedofilskich i nie zostałby wysłany do "sąsiedniej Japonii".
  • Odpowiedz
@Razzish: Nikt normalny nie będzie tutaj bronić molestowania dzieci. Czym innym jest pociąg seksualny do dzieci przed okresem dojrzewania (pedofilia), a czym innym wykorzystywanie ich. Jeśli nie widzisz różnicy, to ty masz problem.
  • Odpowiedz
@Razzish: Rigcz, zarówno skrajna prawica i skrajna lewica ma wyjątkowo dlugi gwóźdź wbity w mózg, a to że jest on wbity w inny strone nie ma większego znaczenia i argument obrońców gonciarza w stylu "za myślenie nie można karać" nie jest żadnym usprawiedliwieniem, bo takie myśli są już solidnym argumentem za tym że coś z takim osobnikiem jest nie tak
  • Odpowiedz
  • 3
@Razzish Ty masz jakiś gwóźdź wbity w mózg co nie?

Zamierzasz karać ludzi za to że podobają im się dzieci? To jest już zbrodnia? To nielegalne?
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Różnica jest taka że ani jeden prawak nie napisał

No ale Rydzyk nie bronił...

Ale za to całe rzesze (to chyba dobre określenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) lewaków z wbitym w mózg gwoździem usprawiedliwiają pedofilie
  • Odpowiedz
Różnica jest taka że ani jeden prawak nie napisał

No ale Rydzyk nie bronił...

Ale za to całe rzesze (to chyba dobre określenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) lewaków z wbitym w mózg gwoździem usprawiedliwiają pedofilie


@Razzish: chyba nie znasz pisowskiego elektoratu, połowa polskiego spoleczenstwa jest gotowa do usprawiedliwiania pedofilii tylko dlatego ze ksiadz jest dla nich autorytetem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Razzish:
Pedofilia to cecha z którą się rodzisz, można by było pewnie badać ludzi prewencyjnie zamykać ludzi albo kastrować chemicznie zaraz po osiągnięciu dojrzałości plciowej. Ale ci ludzie w sumie nic nie zrobili poza urodzeniem się... ja chyba nie chciałbym żyć w takim społeczeństwie.

Pedofilią wyróżnia się 1-2% społeczeństwa, pewnie sam spotkałeś sporo takich osób ale ogromna większość z nich potrafi sobie z tym poradzić i nikogo nie krzywdzi.
  • Odpowiedz