Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe outfity jak z jakiegoś Saints Row albo GTA Online xD
- typowy czarny charakter, który ma przewagę i łamie wszelkie moralne zasady walki (między innymi łapie przeciwnika za krocze, kiedy przegrywa xD)
- plot twist w 1:08 xD
- nieoczekiwany sprzymierzeniec w 1:19 jak z jakiegoś blade runnera, #!$%@? kisnę z niego strasznie

Nie spoileruję więcej xD zaczęło się ponoć od tego, że murzyn klepnął w dupsko dziewczynę typa przebranego za Negana xD

Wyję ze śmiechu
Tywin_Lannister - Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe ou...
  • 152
@krabczy mnie nie boli. Jednak jeśli jakaś dziewczyna ma do siebie choć trochę szacunku, w życiu nie ubrała się tak na miasto, nawet w Halloween


@Tomba: Co ma szacunek do siebie do przebrania na halloween? Jakby się przebrała za myszkę miki to miałaby więcej szacunek do siebie? W ogóle kim ty jesteś żeby stwierdzać czy ktoś ma do siebie szacunek czy nie. I czemu chciałbyś to oceniać na podstawie jakichś ciuchów
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ta dziewczyna ubierając się w ten sposób sama i umyślnie naraża swojego faceta na kłopoty tej nocy. Jak mniemam szli chlać i tańczyć. Czego się ona spodziewała? Że faceci przypruszeni alkoholem i dragami będą odwracać głowę od jej tyłka? Niewybredne komentarze i wlepione spojrzenia to najlepsze co mogłoby ją spotkać tego wieczoru.

Rozumiem gadkę, że krótka spódniczka (wyzywający ubiór) nie może i nie ma prawa być
@AnMarie moja dziewczyna w życiu by się tak nie ubrała na miasto, bo ma do mnie szacunek i przede wszystkim do siebie.


@Tomba: okay, jeśli dla was taki ubiór byłby nie fajny i uznalibyście ze jest nieodpowiedni to spoko. Myśle ze nikt was nigdy nie będzie zmuszać do tego.
Pytanie tylko czemu cię tak boli, że inna laska nie podziela twojego systemu wartości. Ja wiem, że to niezwykle, ale kobiety nie
ona też ma w poprzek, tylko boczki ma ulane i slabo wyćwiczoną dupę i tak to wygląda. dużo różowych takie ma


@slodziak: wiem, dlatego napisałem, że ma #!$%@? tyłek i nie ma czym się zachwycać
@Tywin_Lannister: Wow, w końcu gameplay z Cyberpunka 2077, świetna grafika, genialna fizyka walki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio, to aż mnie wzdrygnęło jak gość latał w powietrzu i wylądował kilka cm głową od krawężnika, ayy...
eśli facet nie potrafi się powstrzymać to może niech nie pije albo w ogóle nie wychodzi z domu? :)


@AnMarie: w kolorowym świecie ze snów lewaków może tak jest, ale zdrowo myślący człowiek wie jak się zachować wychodząc z domu:

- nie zasypia pijany na przystanku autobusowym z leżącym obok niego nowym ajfonem
- nie łazi w szalikach jakiejś drużyny po nieznanych osiedlach
- nie chodzi w koszulkach 'niech żyje państwo