Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe outfity jak z jakiegoś Saints Row albo GTA Online xD
- typowy czarny charakter, który ma przewagę i łamie wszelkie moralne zasady walki (między innymi łapie przeciwnika za krocze, kiedy przegrywa xD)
- plot twist w 1:08 xD
- nieoczekiwany sprzymierzeniec w 1:19 jak z jakiegoś blade runnera, #!$%@? kisnę z niego strasznie

Nie spoileruję więcej xD zaczęło się ponoć od tego, że murzyn klepnął w dupsko dziewczynę typa przebranego za Negana xD

Wyję ze śmiechu
Tywin_Lannister - Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe ou...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestes debilem i zerem jak i ci co zaplusowali.


@azertyazerty: XD proszę państwa, oto Wielki Polak Katolik Miłosierny który ma szacunek do siebie XD
Pamiętaj żeby w niedzielę się wyspowiadać, cały tydzień w grzechu i to tylko dlatego, że komuś nie przeszkadza czyiś ubiór ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
kc misiu :*
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@feketehajuno: współczuję twojemu facetowi, jeżeli założenie bikini na plaży jest dla ciebie niestosowne lub niesmaczne. Po to idzie się na plażę żeby się opalić, dziewczyna nie będzie ubierać stroju który zakrywa wszystko, bo uwaga kawałek pośladka będzie widoczny.
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: mi sie wydaje ze ten nizszy mial jakis trening bojowy, jakis boks czy zapasy a murzyn myslal ze samo to ze jest duzy mu zalatwi wszystko (znaczy no zawsze lepiej jest byc troche wiekszym bo np wolalbym w walce ulicznej byc wzrostu tysona furyego a nie mannego pacquaio)
  • Odpowiedz
- nie zasypia pijany na przystanku autobusowym z leżącym obok niego nowym ajfonem

- nie łazi w szalikach jakiejś drużyny po nieznanych osiedlach

- nie chodzi w koszulkach 'niech żyje państwo izrael' po muzulmanskich dzielnicach

- nie chodzi z dupą czy cyckami na wierzchu samemu w nocy po szemranych okolicach

- nie kupuje narkotyków od zaczepiających go na ulicy dilera

- nie idzie będąc pijanym w ciemny zaułek z nowo poznaną kobietą na ulicy
  • Odpowiedz
Jak na Stany to aż dziw, że do strzelaniny nie doszło.

I czy serio ktoś tu broni typa, który rzekomo klepnal nieswoją laske w tyłek? Rozumiem, że jakby wasza kobieta szła w dżinsach i ktoś ją klepnal, to byście się jeszcze na nią #!$%@?, że przecież mogła ubrać habit, żeby nie prowokować?
  • Odpowiedz
@AnMarie: Goście którzy komentują dziwkarski wygląd niepochlebnymi komentarzami, są również tymi którzy potem klepią w tyłek i molestują laski w klubach. NO BO PRZECIEŻ ONA WYGLĄDA JAK DZIWKA, JAKBY NIE CHCIAŁA TO BY SIĘ TAK NIE UBRAŁA

haa tfu wam na ryj
  • Odpowiedz
@Dan188: zresztą szkoda już na cokolwiek odpowiadać pod tym postem bo wszędzie teksty "idź się wyspowiadaj" "ha tfu wam w ryj" szkoda strzępić ryja na takich ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaniMartyna: Teraz to ja już nie wiem o co ci chodzi. Przecież ja się zgadzam ze wszystkim co w ostatnim komentarzu piszesz i mam podobne podejście, poza pierwszym zdaniem gdzie mi zarzucasz znowu coś, czego nie napisałam.

TEŻ CHODZĘ W BIKINI NA PLAŻĘ!!!!
  • Odpowiedz