Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe outfity jak z jakiegoś Saints Row albo GTA Online xD
- typowy czarny charakter, który ma przewagę i łamie wszelkie moralne zasady walki (między innymi łapie przeciwnika za krocze, kiedy przegrywa xD)
- plot twist w 1:08 xD
- nieoczekiwany sprzymierzeniec w 1:19 jak z jakiegoś blade runnera, #!$%@? kisnę z niego strasznie

Nie spoileruję więcej xD zaczęło się ponoć od tego, że murzyn klepnął w dupsko dziewczynę typa przebranego za Negana xD

Wyję ze śmiechu
Tywin_Lannister - Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe ou...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale sie wykopki obsrały o kostium xD
nic dziwnego że nie macie żadnej panny i walicie w kapucyna xD
serio, zero zdziwienia.
chciała to założyła i tyle
aż by wam pryszcze z zazdrości popękały jakby wasza hipotetyczna partnerka miała się tak ubrać
współczuję
  • Odpowiedz
  • 2
@Kasztan777 no tak samo jak nie interesuje mnie Twoja opinia na mój temat czy mojej dziewczyny, bo jesteś dla mnie nikim :-) co nie znaczy, że nie możesz wyrazić swojej opinii, szanuje Twoją wolność wypowiedzi
  • Odpowiedz
@AnMarie: To niech się liczą z kłopotami jak tak wychodzą na miasto. Sorry, ale wasze piękne gadanie o tym, że kobieta może ubierać się tak wyzywająco jak chce można między bajki włożyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Myślę, że wszyscy tutaj pomijają ważny punkt. Ten czarnuch klepną jego dziewczynę w dupę. Jedyne słuszne zachowanie w tej sytuacji to #!$%@? lepa na ryj tem ziomkowi. Jeśli, któryś z was myśli inaczej to jest to sygnał, że nie szanujecie siebie i nie potraficie walczyć o swoje/bronić czegoś co należy do was. Chyba nie muszę mówić ile jest wart taki mężczyzna w naturze? Każdy z nas to instynktownie wie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sandrinia: jak słyszę wypowiedzi typu "Kobieta to nie jest rzecz i nie jest czyjąś własnością" to już wiem, że taka kobieta raczej nie stworzył długiego szczęśliwego związku. Nie dlatego, że się z tym nie zgadzam ale dlatego, że mówisz z jednej strony coś oczywistego - tak kobieta nie jest rzeczą, ale z drugiej zaprzeczasz ludzkiej naturze. Mamy prawdopodobnie już od 8mln(znaczy nie my tylko nasz przodek) instynkt terytorialny oraz stadny
  • Odpowiedz
@RexxarHell: mhm, nie ma to jak wnioskowanie całej mojej osoby i mojego-ojej, o dziwo, bardzo udanego związku, po jednej wypowiedzi. Ty jesteś czyjąś własnością? Jak teściowa gadała mi rzeczy typu "zabrałaś mi syna" to raz się o to wkurzyłam i palnęłam do niej "on nie jest rzeczą, żebym miała ci go zabrać". Wtedy dopiero do niej dotarło.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feketehajuno: chodzisz w bikini ale nie rozumiesz że niektóre dziewczyny zakładają wycięte bikini bo chcą się opalić. Co w tym złego? Co druga tak chodzi. Jeżeli dla ciebie wycięte bikini na plaży to coś niestosownego, to chyba jednak twój sposób myślenia jest niestosowny, jeżeli myślisz że każdy tylko będzie cię obczajac, zwłaszcza ze znajomymi chłopaka wliczając. Proponuje żebyś zmieniła znajomych, jeżeli nie możesz założyć na plażę wyciętego bikini, bo ktoś
  • Odpowiedz