Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe outfity jak z jakiegoś Saints Row albo GTA Online xD
- typowy czarny charakter, który ma przewagę i łamie wszelkie moralne zasady walki (między innymi łapie przeciwnika za krocze, kiedy przegrywa xD)
- plot twist w 1:08 xD
- nieoczekiwany sprzymierzeniec w 1:19 jak z jakiegoś blade runnera, #!$%@? kisnę z niego strasznie

Nie spoileruję więcej xD zaczęło się ponoć od tego, że murzyn klepnął w dupsko dziewczynę typa przebranego za Negana xD

Wyję ze śmiechu
Tywin_Lannister - Uwielbiam tę walkę. Jest w niej wszystko:
- sceneria i randomowe ou...
  • 152
  • Odpowiedz
  • 5
@AnMarie powiem po raz kolejny. Mnie nie boli, niech się ubiera jak chce. Po prostu wyraziłem opinie, że moim zdaniem trzeba mieć z deklem albo się nie szanować, żeby ubrać się jak #!$%@?, nawet na Halloween. Moja w życiu by się tak nie ubrała, bo ma do mnie szacunek i wie że by mi się to nie spodobało. Poza tym jak jeden kolega wyżej wspomniał, czego się spodziewała? To było więcej
  • Odpowiedz
@Tomba: Jedyna osoba która na tym filmiku nie ma szacunku to ten najebus do babki. Z szacunku do drugiego człowieka nie powinno się go klepać w tyłek jeśli sobie tego nie życzy ¯_(ツ)_/¯ I ubranie nic tu nie zmienia, przez obcisłe spodnie tez mógłby ją klepnąć. Sprowadzanie ubranka na halloween do bycia #!$%@?ą też jest niezłym fikołkiem myślowym, ale już mniejsza o to xD Czasem lepiej zachować swoją opinie dla
  • Odpowiedz
@ElCidX: @Tomba: Omg tak podstawowej zasady nie znać ()
“Halloween is the one night a year when girls can dress like a total slut and no other girls can say anything about it.”
  • Odpowiedz
  • 7
@oszty ach to wybacz, muszę zmienić swój światopogląd. Jak mogłem nie wiedzieć? Wydrukuję ten cytat i powieszę na ścianie. A na następne halloween powiem swojej dziewczynie żeby ubrała się jak #!$%@?, wbrew swoim przekonaniom, bo ktoś mi przytoczył cytat po angielsku na wykopie.

Jest tyle możliwości, żeby przebrać się z klasą i do tego wyglądać seksownie. Przebranie się za dziwkę jest co najmniej niesmaczne. Oczywiście to tylko moje zdanie
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Tomba: ale #!$%@? typie, kogo obchodzi zdanie jednego incela o jakiejś zajebistej dupie zza oceanu? Weź swoją opinie i idź z nią gdzieś gdzie ona kogoś interesuje. elo
  • Odpowiedz
  • 0
@Gacrux idź kumplu dalej się żalić, że nie masz jak konkurować z Chadami, nic produktywnego z tej dyskusji już nie wyniknie.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Tomba: typie, o czym ty gadasz? xD co może konstruktywnego wyniknąć z tego że żalisz się, że nie podoba ci się jak jakaś panna się ubiera? Nie podoba się to się nie podoba i faktycznie koniec dyskusji xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: chciałbym zobaczyć krater jaki pojawił się w miejscu twarzy tej niebieskowłosej pani. po prędkości z jaką po strzale podróżowała przez moment jej głowa, wnioskuję że wiele tam nie zostało.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: #!$%@? co tam się dzieje, jednemu cały czas coś wypada i pół stroju chyba stracił XDD później przewrotka, dwóch sprzymierzeńców #!$%@? i ona go tam #!$%@? XDDDDD nagle ktoś ją oddciąga, drugi sojusznik idzie w kime XDDD tyle emocji w ciągu 2 minut jeszcze nie miałem
  • Odpowiedz
@Tomba: Ale Cię zjechali xD Na wykopie nie utrafisz. Tu twierdzą, że dupa na wierzchu jest ok, a zaraz ktoś wrzuci filmik z laską na imprezie w PL w przykrótkiej kiecce i będą ją od #!$%@? wyzywać. Każdy ma prawo ubierać się jak chce, ale też każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat. Moim zdaniem świecenie gołą dupą jest po prostu niesmaczne i prowokujące. Nie ważne czy to
  • Odpowiedz