Wpis z mikrobloga

Jaki jest odpowiednik #madka dla ludzi (mężczyzn)?
PopierdaIam sobie dziś ścieżką rowerową (wyznaczonym pasem na bulwarach) i z prawej strony prostopadle pakuje się na nią jakieś dziecko lvl~3 (wersja dla madek: ~36 miesięcy), a za nim lezie gość ze wzrokiem utkniętym w ekran smartfonu. Oczywiście ominąłem z lewej szerokim łukiem, a dzbanowi wymownym gestem wskazałem na gówniaka.

Na posiadanie dziecka powinno się wprowadzić odpowiednią licencję. Coś w rodzaju odpowiednika PJ – egzamin teoretyczny, praktyczny. Płatny z 5000 zł.

#rower #dzieci #rodzice #madki #rodzicielstwo #antynatalizm
A.....a - Jaki jest odpowiednik #madka dla ludzi (mężczyzn)? 
PopierdaIam sobie dziś...

źródło: comment_1607261226UTkfkj5zLKwYQrBNfG7VBf.jpg

Pobierz
  • 10
@Adwokat_Boga: My dziś lecimy sobie bagnistym singlem w pare osób wzdłuż PIĘKNEJ RÓWNEJ SZEROKIEJ leśnej drogi a tam właśnie taki ojciedz pcha dzieciaka na rowerku z doczepionymi kołkami po tym #!$%@? błocie. Wszyscy zaczęli dzwonić, koleżka z przodu zaczął krzyczeć a tamten zaczął nas #!$%@?ć, że to dla wszystkich droga i, że to my powinnismy uważać. Tylko tu wersja francuska.
@Adwokat_Boga standard. Mi ostatnio prosto pod koła weszły dwa takie obsrańce ok. 3 lat każdy. Biegały po trawniku obok trasy. Postanowiły wejść z trawnika prosto pod koła w ostatniej chwili. Starzy oczywiście 10 metrów dalej. Matka zdążyła tylko otworzyć ryj i zakryć go dłońmi w akcie bezradności i paniki. Wyhamowałem pół metra przed gówniakami. Ciąg pieszo-rowerowy. Rodzice wyjebka, madka tylko pobiegła dzieciaczki wyściskać. xD