Wpis z mikrobloga

Gruba kobieta nadal może być seksowna i atrakcyjna


@Jasnoniebieska: chyba tylko dla jakiegoś fetyszysty.

Dla mnie śmiesznym jest mieć takie wymagania, jak samemu się nie grzeszy urodą.


@Jasnoniebieska: ale wymagać faceta 190 wzwyż samej mając 150 to już wtedy dobrze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)?
  • Odpowiedz
W końcu gruba dziewczyna okłamywana przez swoje szczupłe koleżanki, że wygląda piękne wyjdzie z domu i zderzy się z rzeczywistością. Na imprezach faceci będą podchodzić do innych a ona będzie siedziała sama przybita tym, że nikt jej nie chce (albo tym, że ci najprzystojniejsi jej nie chcą i podchodzą sami brzydale)

Dlatego sądzę, że lepiej spożytkowałabyś swoją energie dopingując tego typu kobiety do rozwoju i pozytywnych zmian we własnym ciele.


@l-RAD-l
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Zmierzam do tego, że współczesnej kobiety nie interesuje bycie atrakcyjną w oczach większości mężczyzn i nawet jak wg ciebie taka kobieta nie jest atrakcyjna to nie masz prawa jej publicznie obrażać. Takie rany długo się leczy i nie każdy jest w stanie na spokojnie czytać obelg o sobie, tylko może uciec nawet w s---------o. Lub sobie co chcesz i kogo chcesz, ale o kobiecej wadze nie wspominaj na publicznym
  • Odpowiedz
Słyszałem o niej. W rzeczywistości ona była obiektem kpin wyższych sfer, zapraszali ją by pośmiać się z jej głosu.


@l-RAD-l: Kto tak sądził? Na pewno nie ona sama, ani jej ukochany. I to jest właśnie wiara i miłość do siebie, dzięki której możesz żyć szczęśliwe.
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska:

współczesnej kobiety nie interesuje bycie atrakcyjną w oczach większości mężczyzn


Dlatego stroicie się tak wychodząc na randki a w domu, gdy nikt was nie widzi ubieracie zwykłe dresy?
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Wszystko co obraźliwego piszesz o kobietach to nieprawda. Ubieramy się ładnie dla siebie i dobrego samopoczucia, a nie dla mężczyzn. Nie, nie masz prawa obrażać kobiet. Nie chcę już tracić czasu na dyskusję, bo tak jak mrówka nie widzi 3 wymiaru, tak i niektórzy nie zrozumieją co próbuję przekazać. Urażają mnie takie bzdury, bo każdy ma prawo do swojej opinii, jednak prawda jest tylko jedna.
  • Odpowiedz