Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro mam rocznicę z niebieskim. To już któraś rocznica i na początku mieliśmy tradycję że gotował mi jakieś paskudne risotto(zazwyczaj ja gotuję, on nie potrafi ale dla mnie to najsłodsze co może być bo zrobił tak w pierwszą rocznicę), rozsypywaliśmy płatki róż, muzyka, świece, winko i prezenty. To było przeurocze. Oczywiście z czasem rocznice zaczęły niestety wyglądać coraz gorzej i wypomniałam mu w jednej kłótni więc 2 lata temu znowu zrobiliśmy to co kiedyś. Niestety wyszło kiepsko bo się nie przygotował, Ale cieszyłam się że w ogóle pamiętał. Rok temu już niestety zapomniał, organizowałam wszystko i w tym roku miał mi to wynagrodzić. Jeszcze miesiąc temu mówił czego to on nie zaplanował, że niespodzianka. Mieszkamy oddzielnie i mieliśmy zamieszkać razem od stycznia. Ja wynajmuję mieszkanie z koleżankami a on kawalerkę.

Prezentami wymieniliśmy w galerii w black friday bo tak chciał, co mnie zdziwiło ale chociaż to odklepane. Wczoraj zapytałam go co z rocznicą i zaproponował że zamiast obchodzić teraz to możemy jechać gdzieś w lutym XDDDD Po mojej reakcji powiedział tylko że przyjedzie do mnie dziś rano i posiedzimy do 16-17 bo wieczorem i w niedziele ma dużo pracy. Zdziwiłam się i spytałam co chce zrobić ale powiedział tylko "coś wymyslimy". Współlokatorki są w domu więc nie wiem co chciał robić. Powiedziałam że myślałam że coś planuje ale powiedział tylko że tak.


#zalesie #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcb680ac3fc8b000a774db9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania jakim pustym człowiekiem trzeba być, żeby robić awanturę o to że chłop nie wymyślił podróży między galaktycznym złotym statkiem przez 2 rocznicę, i jeszcze chłopak chce i tak poświęcić większość dnia chociaż ma dużo pracy, ale księżniczka woli jakiś prezent i płakać o to na forum zamiast miło spędzić czas z chłopakiem. Jeśli chcesz być rozpieszczana to zostaw go i znajdź sobie sugar daddy albo się ogarnij
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? xD jakie wymagania. Nigdy nie obchodziłam żadnych rocznic, nawet nie pamiętam już od kiedy jestem ze swoim facetem, a prezenty sobie robimy kiedy chcemy, a nie wyłącznie od święta - i przede wszystkim nikt na nikim niczego nie wymusza.
Ty masz jakieś konkretne oczekiwania i oczekujesz, że on się dostosuje. Czy Ty się w równej mierze dostosowujesz do jego oczekiwań? Jeśli tak to rozumiem rozczarowanie, jeśli nie, to
@Tank1991
@Daburi
@AnonimoweMirkoWyznania
@pan_warell
@nicnieslyszalam
@Tytanowy_Lucjan
@illneverfallinlove
@przegrany_przegryw
@haudujudu_
@oslet
@Sierzant_Stuleja
#!$%@?, to chyba wy macie 17 lat, #!$%@? eksperci od miłości. W pewnym wieku człowiek właśnie rozumie, że nic "samo" się nie dzieje, do miłości trzeba starań dwóch osób i - tak, trzeba zaplanować i seks, i randki, bo inaczej zginą w gąszczu codzienności.