Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro mam rocznicę z niebieskim. To już któraś rocznica i na początku mieliśmy tradycję że gotował mi jakieś paskudne risotto(zazwyczaj ja gotuję, on nie potrafi ale dla mnie to najsłodsze co może być bo zrobił tak w pierwszą rocznicę), rozsypywaliśmy płatki róż, muzyka, świece, winko i prezenty. To było przeurocze. Oczywiście z czasem rocznice zaczęły niestety wyglądać coraz gorzej i wypomniałam mu w jednej kłótni więc 2 lata temu znowu zrobiliśmy to co kiedyś. Niestety wyszło kiepsko bo się nie przygotował, Ale cieszyłam się że w ogóle pamiętał. Rok temu już niestety zapomniał, organizowałam wszystko i w tym roku miał mi to wynagrodzić. Jeszcze miesiąc temu mówił czego to on nie zaplanował, że niespodzianka. Mieszkamy oddzielnie i mieliśmy zamieszkać razem od stycznia. Ja wynajmuję mieszkanie z koleżankami a on kawalerkę.

Prezentami wymieniliśmy w galerii w black friday bo tak chciał, co mnie zdziwiło ale chociaż to odklepane. Wczoraj zapytałam go co z rocznicą i zaproponował że zamiast obchodzić teraz to możemy jechać gdzieś w lutym XDDDD Po mojej reakcji powiedział tylko że przyjedzie do mnie dziś rano i posiedzimy do 16-17 bo wieczorem i w niedziele ma dużo pracy. Zdziwiłam się i spytałam co chce zrobić ale powiedział tylko "coś wymyslimy". Współlokatorki są w domu więc nie wiem co chciał robić. Powiedziałam że myślałam że coś planuje ale powiedział tylko że tak.


#zalesie #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcb680ac3fc8b000a774db9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
@Przepoczwarzenie: Znam tysiące innych spraw, w kótrych można dbać o związek, a nie jakaś pzida #!$%@? płacze, że od kilku lat jej chłopak aranżuje rocznice, a ona daje mu tylko dupy po wszystkim, ha tfu
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo wspolczuje, nie czytaj tych dzieciakow wyzej co pisza, ze rocznice nie sa wazne albo ze jestes ksiezniczka. Wspolne wyjazdy, okazje sa bardzo wazne, jesli tego brakuje to po jakims czasie wkrada sie rutyna, a to jest zabojca zwiazku.
Moze Twoj partner tez z czasem to zrozumie? Ludzie dorastaja zmieniaja sie, trzeba czasem dac im szanse. Warto rozmawiac o swoich pragnieniach, czesto ludzie mijaja sie bo "mowia" w inny sposob.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To musi być zarzutka. Baby nie są aż tak głupie żeby swoją głupota chwalić się na mirko.

NiebieskaKochanka: Tylko homo sapiens może być tak dziwny, by przejmować się tak sztucznym konceptem jakim jest czas. Nasi bracia mniejsi czyt. inne zwierzęta,nie dają #!$%@? o czas. Tylko człowiek jest upośledzony i odmierza upływ tego abstraktu, patrzy na mechaniczne pudełeczka, zakreśla coś na kartkach gdzie cyframi zapisane są interwały. I robi to wszystko za pomocą równie sztucznego konceptu jakim jest matematyka.
Tylko człowiek jest na tyle głupią istotą, by dorabiać
@przegrany_przegryw: sytuacja nie byla zerojedynkowa, a i bylym nie stal sie bez powodu Balujacym oskarkiem zdecydowanie nie byl, bardziej nie mial wyczucia, bo okolice osiemnastki, a i mieszkal z bratem, ktory zaczal robic z mieszkania studencka menelnie.
Nie spodziewalam sie, ze po 3-4 latach tak sie potoczy (zeszlismy sie majac 14 lat), rodzice go zostawia, a on zglupieje widzac autorytet w bracie zachowujacym sie jak spuszczony ze smyczy¯\_(ツ)_/¯