Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro mam rocznicę z niebieskim. To już któraś rocznica i na początku mieliśmy tradycję że gotował mi jakieś paskudne risotto(zazwyczaj ja gotuję, on nie potrafi ale dla mnie to najsłodsze co może być bo zrobił tak w pierwszą rocznicę), rozsypywaliśmy płatki róż, muzyka, świece, winko i prezenty. To było przeurocze. Oczywiście z czasem rocznice zaczęły niestety wyglądać coraz gorzej i wypomniałam mu w jednej kłótni więc 2 lata temu znowu zrobiliśmy to co kiedyś. Niestety wyszło kiepsko bo się nie przygotował, Ale cieszyłam się że w ogóle pamiętał. Rok temu już niestety zapomniał, organizowałam wszystko i w tym roku miał mi to wynagrodzić. Jeszcze miesiąc temu mówił czego to on nie zaplanował, że niespodzianka. Mieszkamy oddzielnie i mieliśmy zamieszkać razem od stycznia. Ja wynajmuję mieszkanie z koleżankami a on kawalerkę.

Prezentami wymieniliśmy w galerii w black friday bo tak chciał, co mnie zdziwiło ale chociaż to odklepane. Wczoraj zapytałam go co z rocznicą i zaproponował że zamiast obchodzić teraz to możemy jechać gdzieś w lutym XDDDD Po mojej reakcji powiedział tylko że przyjedzie do mnie dziś rano i posiedzimy do 16-17 bo wieczorem i w niedziele ma dużo pracy. Zdziwiłam się i spytałam co chce zrobić ale powiedział tylko "coś wymyslimy". Współlokatorki są w domu więc nie wiem co chciał robić. Powiedziałam że myślałam że coś planuje ale powiedział tylko że tak.


#zalesie #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcb680ac3fc8b000a774db9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania kuźwa, my ze swoją żoną też zapominamy o naszej rocznicy. Po prostu bawimy się razem codziennie. A niektórzy później mają wielkie szlochy, rozstania i rozwody, bo #!$%@? wymyślają sobie niewiadomo co, a tu życie zdepcze
@Tank1991 Nie, życzę wam powodzenia w miłości i jakkolwiek nie dbacie o waszą miłość to jest okej. Rozumiem, że może akurat ta data nie jest ważne, ale co sobotę robicie sobie "randkę". Albo codziennie patrzysz jej kawę i robisz kanapkę do pracy. Mega. Nie trzeba żadnych dat.

Natomiast wyśmiewanie czyjegos oczekiwania, że zostanie mu okazaną miłość, bo tak było w zeszłych latach, i niebieski dobrze wie jaka jest to data - jest