Wpis z mikrobloga

Kojarzycie niektórzy #karolpaciorek z #lekkostronniczy ?

Typ mnie tak irytuje jak mówi o polityce, bo nie wiem czemu ale u niego mi się to wydaje takie nieszczere na maxa.

Gada o tym swoim byciu lewicowym jakby to było coś czym można się szczycić.

I nie chodzi o to, że ma mieć prawicowe poglądy ale dla mnie #paciorek to człowiek bez poglądów, ale ze jest teraz w #warszawa i aspiruje do miana celebryty to nie wypada żeby nie mówił o polityce i o swoim lewicowym jechaniu po #pis

Ma takie poglądy jakie oczekuje od niego towarzystwo i takie żeby być akceptowanym.

Takie odnoszę wrażenie

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #internet #youtube
  • 2
Gada o tym swoim byciu lewicowym

to człowiek bez poglądów


W większości rozwiniętych społeczeństw, które mają cokolwiek w głowie brak poglądów = domyślne centrowo-liberalne i to jest dość naturalna tendencja, więc nie wiem, o co chodzi i dlaczego miałby nie jechać po pis, xD

Warszawa ma tyle do tego, że generalnie jak się wyrwie ze swojej wioski i poprzebywa wśród ludzi ze świata, to szybko się dojdzie do wniosku, że Husaria to
@Warzywo: Warszawa stała się zlepkiem największych zaboboniarzy, leni i pseudocelebrytów z mega kompleksami. A Paciorek fan guevary jest tego dobrym przykładem. Przebywają, ale wśród takich samych jak oni. Tacy sami #pracownicytvn jak i szur #ator. Wiara brak wiary, czy ch..j wie co jeszcze nie ma tu znaczenia. Kompleksiarz zawsze będzie kompkeksiarzem. Badam tsss ( ͡° ͜ʖ ͡°)