Wpis z mikrobloga

Ja to mam wrażenie, że żyje w jakiejś innej wersji życia, gdzie kontakty z kobietami są opcją niedostępna widoczna na szaro XD. Ku?wa o ile wcześniej jestem w stanie zrozumieć, że byłem przez kobiety olewany bo wyglądałem jak gówno to teraz zrobiłem wszystko jak normicy kazali i nic się nie zmieniło XDD. Myje się przed każdym wyjściem do ludzi, pozbylem się trądziku, chodzę do barbera za 100 zł, nie osiedlowego fryzjera, zapuscilem fajna brodę (daje efekt kwadratowej mordy chada), używam na zmianę 5 drogich perfum, okulary zamieniłem na soczewki, zakupiłem sporo markowych ciuchów, głównie Ralph Lauren i Tommy hilfiger (właściwie wymieniłem cała swoją garderobe) jestem szczupły i wysoki (186 cm), fura jest bo zawód syn i dostałem od taty na 18 (obecnie 21), iphona nie mam bo wolałem xiaomi XD bardziej mi się podoba, a jak zagaduje do dziewczyn to się czuje jak powietrze XD gurwaaaaaaa dlaczego ja tego nie rozumiem. Czy one naprawdę mają listę nieruchajacych i jak kiedyś na niej byłem to nie mogę zostać skreślony? Nie wiem czy próbować tindera, wydaje mi się bez sensu po tym co tutaj czytam. #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #gorzkiezale #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1607098451aLYTOJSU0cXRDUHoRfUXOn.jpg
  • 28
@Stulejarz2137:

ogólnie tyle lat #!$%@? odcisnelo piętno,


Powiedziałbym, że to jest właśnie klucz do obecnych porażek. Niestety relacja z kobietami to coś, w czym wprawiamy się w trakcie socjalizacji. A ty jej nie miałeś w odpowiednim zakresie, a co więcej, skoro jej nie miałeś to pewnie też posiadasz pewne wrodzone #!$%@? cechy, które ci ją uniemożliwiły, a teraz pomimo ogarnięcia się te cechy dalej są z tobą.

Te cechy + fakt,