Wpis z mikrobloga

@Krabonara: bo to nie jest normalna sytuacja, jest czas na ekspansję i jest czas na budowanie murów obronnych. Nie chcę nikogo nowego, chcę się czuć bezpiecznie z tymi którzy już wiedzą o co chodzi. No i zobacz mój pierwszy komentarz tutaj, OPka po prostu nie rozumie co się pisze więc jak takiego człowieka przekonywać skoro komunikacja jest tak naprawdę jednostronna? Trzeba spisać na straty niektórych.
A kto Ci każe sie przemieszczać? Jeśli według Ciebie bzykanie nie jest normalną, naturalną rzeczą którą 90% ludzi w wieku 16-50 robi co najmniej raz w roku to nie wiem w jakim świecie żyjesz. Każdy to robi, wielu się zabezpiecza i statystycznie wiele z tych osób wpadnie.


@ItsFine: Serio? Porównujesz przemieszczanie do seksu? Nie wszystkie pilne sprawy da się załatwić na miejscu, nie zawsze da się pracować na miejscu, więc porównanie
@pablo397: zgadzam się w pełni z tobą, mam przyjaciela pisowca i rodziców fanatycznych lewaków. wcześniej lewakowałam, ale po dyskusjach z nimi i obserwacji, jak bardzo są bezrefleksyjnie zaślepieni i nie da się z nimi gadać, chyba się stałam centrystką ( ʖ̯)