Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: aborcja to tylko prowizoryczne podejscie nie rozwiązujące tak na prawdę problemów, więc siłą rzeczy, kiedy nauczymy się dzieci leczyć w łonie matki oraz lepiej zapobiegać niechcianym ciążom, aborcja odejdzie do lamusa historii, tam gdzie już znajduje się uważana kiedyś za zbawienną, lobotomia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: aborcja to tylko prowizoryczne podejscie nie rozwiązujące tak na prawdę problemów, więc siłą rzeczy, kiedy nauczymy się dzieci leczyć w łonie matki oraz lepiej zapobiegać niechcianym ciążom, aborcja odejdzie do lamusa historii, tam gdzie już znajduje się uważana kiedyś za zbawienną, lobotomia.

@uirapuru: leczyć zespół Downa?
@BarkaMleczna No ale co jest złego w tym, że dziewczyna się ucieszyła, że w jakimś filmie w końcu pokazano temat aborcji?
Jej nie chodziło o to że aborcja to coś cudownego tylko to, że ktoś problem przedstawił inaczej. Że kobieta może dokonać wyboru i niekoniecznie poczuć ciągotę do macierzyństwa jak tylko zajdzie w ciążę.
Usuwanie Cię z grupy faktycznie głupie (chyba że nam czegoś nie mówisz) ale uważam, że głupszy komentarz napisalaś
Ależ dokonała wyboru, decydując się na seks. Wiedziała, czym to się może skończyć. Zawsze można zabezpieczać się podwójnie. Bzykanie się nie jest dla nieodpowiedzialnych.


@doveo: A jak wsiadasz do auta to decydujesz się, że będziesz miał wypadek, czy jest to niefortunne zdarzenie? I co, przez to że wsiadłeś do auta świadomie to pogotowie powinno odmówić pomocy? Aborcja to po prostu medyczne leczenie wypadków, które negatywnie wpływają na życie kobiety i jej
Jakby średnio bawi mnie przerzucanie się w komentarzach takimi rzeczami, bo z doświadczenia wiem, że w tej kwestii bardzo ciężko dojść do porozumienia ludziom o skrajnym światopoglądzie.


@Krabonara: Usuwanie bombelków z błahych powodów nazywam debilizmem. Dlaczego skrajnym? Dla mnie kompromis ok.

Masz ty rigcz?


@Potat: Na pewno większy niż aborcjoniści.

przed seksem ma się wybór, czy chce się spłodzić chore dziecko?


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Gdzie była mowa o chorych dzieciach?

Niech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: aborcja to tylko prowizoryczne podejscie nie rozwiązujące tak na prawdę problemów, więc siłą rzeczy, kiedy nauczymy się dzieci leczyć w łonie matki oraz lepiej zapobiegać niechcianym ciążom, aborcja odejdzie do lamusa historii, tam gdzie już znajduje się uważana kiedyś za zbawienną, lobotomia.

@uirapuru: leczyć zespół Downa?

@captyn: Tak apropo, testują jakiś lek, który przywraca i tworzy komórki mózgowe nawet u ludzi z zespołem Downa (
Trzeba było o tym wcześniej pomyśleć i się porządnie zabezpieczyć, np. za pomocą pigułek i gumek jednocześnie, albo uprawiać anal. Z seksu biorą się dzieci, no kto by pomyślał?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@doveo: A co jeśli ktoś nie pomyślał albo rodzicom nie podoba się lewacki WDŻ? Jest w #!$%@? przeciwników edukacji seksualnej, ile przez to gimnazjalistek łapało ciążę, bo miało #!$%@? na jakieś tam lekcje, na które
Przemieszczać się jednak musisz, bzykać już niekoniecznie.


@doveo: A kto Ci każe sie przemieszczać? Jeśli według Ciebie bzykanie nie jest normalną, naturalną rzeczą którą 90% ludzi w wieku 16-50 robi co najmniej raz w roku to nie wiem w jakim świecie żyjesz. Każdy to robi, wielu się zabezpiecza i statystycznie wiele z tych osób wpadnie.

Sterylizacja/wazektomia to protip, bo lepiej zapobiegać. Ale po co, najlepiej krzyczeć o aborcji i przedstawiać to
A to że Cię usunęły z grupy to szambo - nikogo nie obraziłaś, napisałaś swoje zdanie i nie rozumiem czemu nie wolały z Tobą dyskutować.


@Krabonara: bo to grupa dla feministek, a nie "do zawracania feministkom dupy swoimi dyskusjami". Już wszyscy są zmęczeni dyskusjami z tymi poglądami które są obecnie u władzy i ograniczają ludziom (nie tylko kobietom, ale też np. osobom LGBT) prawa. Jak dla mnie to koniec bycia miłym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: aborcja to tylko prowizoryczne podejscie nie rozwiązujące tak na prawdę problemów, więc siłą rzeczy, kiedy nauczymy się dzieci leczyć w łonie matki oraz lepiej zapobiegać niechcianym ciążom, aborcja odejdzie do lamusa historii, tam gdzie już znajduje się uważana kiedyś za zbawienną, lobotomia.

@uirapuru: leczyć zespół Downa?

@captyn: Tak apropo, testują jakiś lek, który przywraca i tworzy komórki mózgowe nawet u ludzi z zespołem Downa (
nie oszukujmy się, że wyleczysz całkowicie zespół Downa


@captyn: dobrze, to roboczo przyjmijmy, ze nie wyleczymy: ale zwiekszymy komfort zycia i wydluzymy je osobom chorym na zespol Downa dwukrotnie. Nadal jest o co walczyć, prawda?
@s_theCapt: zamykacie się w ten sposób w swoim hermetycznym środowisku i odstraszacze osoby, które potencjalnie możecie mieć po swojej stronie. Naplułabys w twarz OPce za to, że poddała cokolwiek w wątpliwość i miała odmienne zdanie? To nie jest zdrowe zachowanie ani normalna społeczność.