Wpis z mikrobloga

jakby to była laska to byłyby podś#!$%@?, a tak to wiadomo, że typ ma plecy i nie będzie żyć jak plebs

@mamnatopapiery Uprzejmie przypominam jak się bawi konserwatywne skrzydło parlamentu europejskiego i przemieszcza się potem po rynnach.
Myślę że młoda laska by wzbudziła mniej podejrzeń ;)
@Kotniepies: Wybitne jednostki się zdarzają i argument "ad wiekum" powinien naprawdę odejść do lamusa. Bo 50-letni Janusz z podstawowym wykształceniem często uważa się za mądrzejszego człowieka od 30-latka po lekarskim i rezydenturze. Bo młody gówniarz co on tam o życiu wie, ja mam 50 lat i oglądałem Cejrowskiego, szczepienia na pewno szkodzą!

Tyle że akurat nie spodziewałbym się nikogo wybitnego w rządzie PiS xDDDD

Wybitni to wręcz mają na tyle IQ
Wybitne jednostki się zdarzają i argument "ad wiekum" powinien naprawdę odejść do lamusa. Bo 50-letni Janusz z podstawowym wykształceniem często uważa się za mądrzejszego człowieka od 30-latka po lekarskim i rezydenturze. Bo młody gówniarz co on tam o życiu wie, ja mam 50 lat i oglądałem Cejrowskiego, szczepienia na pewno szkodzą!

Tyle że akurat nie spodziewałbym się nikogo wybitnego w rządzie PiS xDDDD

Wybitni to wręcz mają na tyle IQ by tego
to prawda, tu masz oficjalną listę doradców

https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/gabinet-polityczny

70% urodziło się w latach 90 lub później


@SolarisYob: #!$%@? mać, to, że część z nich jest młodsza ode mnie to już przemilczę.
Ale co to za doświadczenie?! Gówniarze całe dorosłe życie przepierdzieli w urzędach (chyba każdy wie jak się takie stanowiska dostaje). Jak oni mają pracować w ministerstwie rozwoju, pracy i technologii jak nigdy w życiu na oczy nie widzieli jak takie
Pomarancza_2310 - > to prawda, tu masz oficjalną listę doradców

https://www.gov.pl/...

źródło: comment_1606944542a2087vqkSuuyQ126viuini.jpg

Pobierz
Tego żaden młody geniusz nie ma i mieć nie może, bo skąd? Dlatego argument "ad wiekum" jest jak najbardziej sensowny i raczej wolałbym osób młodszych niż 30 lat w polityce nie widzieć :p


@Kotniepies: Przeciez to jest kurna ASYSTENT. Po kiego grzyba bogate doświadczenie u typa co po nim teczkę nosi. Jprdl