Wpis z mikrobloga

@LobuzKochaMocniej nie bardzo ogarniam revoluta, także zadam dwa szybkie, zapewne idiotyczne pytania:
Rozumiem, że w przypadku revoluta karta jest 'cyfrowa' w sensie nie mam fizycznej, płace telefonem (apką) ? Ile czasu od rejestracji mogę z niego korzystać, od razu? Jak to wygląda?
@Alsephina tę apkę masz na myśli?
Po poście
@LobuzKochaMocniej zwątpiłem, bo nie mam ajfona tylko androida XD.
Mocno mnie pociesza to co piszecie, bo muszę sobie ogarnąć konto do przelewów z tutejszej pracy, na polskie konto to trochę bez sensu i na dodatek niewygodne, a co do banków tutaj, to okazuje się, że trzeba mieć meldunek, także chyba revolut jest najlepszym wyjściem.
@LadniePieknie: Revolut nie jest wyjściem na dłuższa metę, w sumie bałabym się tam trzymać zarobione pieniądze ale że zarabiam w choj mało to podałam pracodawcy numer konta od Revolut XD No a posiadając bunq(holenderskie konto bez meldunku)będziesz mógł płacić przez ideal, a jeśli nie masz ideal to często jest lipa z zamawianiem przez internet.
A na androidzie probowales podpiąć do GPay? Chociaż tutaj bankowość leży i nie w każdym sklepie zapłacisz