Wpis z mikrobloga

Nieprofesjonalny, nieobiektywny test pistoletów do masażu, oryginalny theragun, hypervolta i chiński
Jedyna poprawka, że chiński też ma regulowaną głowicę tylko tego nie odkryłem, jednak nie ma regulacji prędkości
Nie mam żadnego kodu zniżkowego na żaden z nich jak każdy je testujący i kupiłem chyba jako jedyny z własny hajs także have fun

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Nieprofesjonalny, nieobiektywny test pistoletów do masażu, oryginalny ther...
  • 20
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Dodam, ze specjalnie nie porównywałem parametrów / technicznych deklaracji, bo nie mają one przełozenia tak samo jak 'pojemność baterii" w telefonie bez uwzględnienia wielu innych aspektów (optymalizacja, rozmiar ekranu etc). Tu naprawdę volt wydaje się, że nawala najszybciej i najmocniej, w rzeczywistości jakoś ta energie rozprasza się mocno i idzie w #!$%@? a samo uderzenie zachowuje się bardziej jak wibrator a nie coś co ubija/rozbija i feeling jest #!$%@? i
  • Odpowiedz
@Kasahara: z drugiej strony jeszcze nigdzie nie potrzebowałem i nie odważyłem sie użyć pełnej mocy guna i przycisnąć go z całej siły jakąś bardziej precyzyjną koncówką i należy sobie zadać pytanie czy będę potrzebował lub ktokolwiek aż takiej mocy
  • Odpowiedz
@Kasahara: kilka uwag nt. filmiku.

- dziwne kadry, bałagan w tle. Zaplanowanie tego co się znajdzie w ujęciu (poza tobą naturalnie) to kilka minut, a może znacznie poprawić odbiór materiału
- kup statyw i nie kręć z ręki.
- poćwicz przed nagraniem to co chcesz powiedzieć. Mam wrażenie, że w pewnym momencie tracisz wątek i się delikatnie gubisz
- więcej cięć. Krótsze ujęcia są łatwiejsze w odbiorze. Raz, że ujęcia masz
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy:

Naprawdę to u mnie nie przejdzie wiele rzeczy co piszesz i właśnie przez takowe nie kręciłem.
Nie jestem i nie będę IG/YTuberem, to tylko dodatek, niestety musi to być "gonzo" aby mogło istnieć; profesjonalna jest moja wiedza etc; reszta będzie niestety taka jak tutaj - inaczej albo musiałbym zatrudnić do tego 2 ludzi albo poświęcać tyle czasu, że leciałby 1 materiał na 3 msc, bo mam taki wiek, że dla
  • Odpowiedz
@Kasahara: zrozumiałe, twój kanał, twój wybór. Odnośnie zatrudnienia ludzi do montażu - niektórzy na jutubie tak robią, mają swoją ekipę, która za nich to ogarnia.

Myślę, że z twoja wiedzą i charakterem byś mógł zacząć zarabiać na jutube, ale wiadomo, że trzeba więcej czasu w to włożyć, a nie koniecznie go musisz mieć xd
  • Odpowiedz
@Kasahara: Dwa uściślenia. Booster to nie chiński masażer tylko Polski :). Drugie to takowe, ze booster posiada takze regulowaną głowicę, jednak nie posiada regulowanej prędkości, jednak wybór nadal dla mnie lepszy i tańszy od hypervolta
  • Odpowiedz
ostatnio właśnie szarpnąłem się i kupiłem theraguna. Życiowe doświadczenie jasno dało mi do zrozumienia, że "buy nice or buy twice".


@shiverr: Mamy podobne doświadczenia :) Szczególnie jeżeli danego przedmiotu mamy zamiar stale używać.
Do tego warto zauważyć, że dając te 2,5k za theraguna mamy topowy produkt, nie ma już nic lepszego obecnie.
  • Odpowiedz
Wyrwałem na ali na black week coś co wygląda jak Hypervolt - Odłączana bateria, 5 końcówek, walizeczka, wskaźnik baterii, 30 poziomów/prędkości.
Dałem 170zł, wysyłka z PL, doszło następnego dnia.
Zajebiscie chodzi, polecam
  • Odpowiedz
@Luk_1mex:

Warto tu dodac ryzyko, ze problem z reklamacja odsyłką, bo kumplowi się dwa spaliły po tygodniu
Inna sprawa, ze jak 170 PLN to można kupić drugi, trzeci, czwarty
  • Odpowiedz