Wpis z mikrobloga

@sebsossj: już z #rozowepaski mialem wyliczanki kto ma łatwiej, aż nie mogłem jej popuścić wielce poszkodowane kobiety, oczywiście na koniec dyskusji będzie okres wielkim dyskomfortem i miażdżącym każdy argument. Nawet podczas seksu babka ma lepiej bo przyzywa kilka orgazmów, a facet raz i koniec zabawy, to łechtaczkowy to waginalny ciagle może kończyć
  • Odpowiedz
hmmm te lewary to są lepsze chytruski niż rudy kondon :).

Zobacz, że tam jest waruek "I" czyli w obu przypadkach muszą być spełnione dwa warunki :), w przypadku facetów po studiach to wychodzi 26+40 =66 :), no chyba, że lata pracy będą jak teraz, że studia się wliczają.


@piastun: projekt po prostu bierze pod uwagę, że pracujesz od 20 roku życia przez 40 lat. A to, czy studiowałeś (i
  • Odpowiedz
Lewak here, ktoś mi jest w stanie podać racjonalny argument za tym, żeby kobiety miały niższy wiek emerytalny od mężczyzn?
  • Odpowiedz
@drhipis: Przecież okres ciąży i urlopu macierzyńskiego liczy się do emerytury, jeśli miało by być sprawiedliwiej to dajmy kobietom 35lat przykładowo, ale nadal 60lat, bo w przeciwnym wypadku przylej dotyczy kobiet które nigdy nie rodziły
  • Odpowiedz
studia teraz też do niczego się nie wliczają


@BrockLanders:
Nieprawda. Wlicza się to do stażu pracy, który ma wpływ nie tylko na rzeczy związane z emeryturą, ale też na wymiar urlopu.
  • Odpowiedz
To, że tam jest "i", nie znaczy, że ziomeczki, które pisały projekt ustawy kumają pojęcie koniunkcji matematycznej,


@slodkiPrec: To jest podstawa na prawie, jeśli tego nie wiedzą, niech się nie biorą za ustawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebsossj: To mogłoby się udać gdyby dało się utrzymać walutę w permanentnej minimalnej deflacji żeby składki emerytalne nie traciły na wartości tak szybko jak obecnie. I jeśli obydwa warunki miałyby być spełnione to jestem na tak, bo to eliminuje wszelkich leserów, którzy się migali całe życie od roboty z emerytur. Jednak skoro za projekt brałaby się lewica to mam delikatną obawę, że byłaby katastrofa.
  • Odpowiedz
@sebsossj: Chyba przez niezrozumienie aktualnego systemu społeczno-ekonomicznego, lewica wydała genialny postulat. Przecież to jest bardzo dobre rozwiązanie: powiązanie stażu pracy do emerytury. Jestem bardzo zdziwiony, że tak mocno kapitalistyczny postulat został wystosowany przez lewicę. Popieram całym sercem.
  • Odpowiedz