Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest normalne? Mój narzeczony ostatnio zaczął częściej i dłużej siedzieć na telefonie oraz podczas tego zawsze jakiś taki "uśmiechnięty" był. Trwało to na tyle długo, że musiałam sprawdzić, źle mi z tym, nigdy tak nie robiłam... Okazało się, że często pisze z koleżanką na instagramie, pisze jej, jak super wygląda, że ogień, że "chciałem podkreślić, jak bosko wyglądasz" itp. Ostatnio mówił mi, że ona mu się śniła (nic istotnego w śnie nie było), on jej o tym napisał "może wolałabyś coś ciekawszego w nim ;)"? Wiecie, jakby to była jednorazowa sytuacja, to tam kit z tym, jak ktoś komuś powie komplement czy coś, mi serio to nie przeszkadza bo to jest normalne ale kurcze... jak ja piszę z jakimś kumplem o muzyce np, bo mamy podobny gust muzyczny to od razu, ze on mnie na pewno podrywa i ze mam przestać a on jej wali takie komplementy. No i totalnie inny styl pisania ma z nią, niż ze mną. Kurde, nie wiem co o tym myśleć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc4cd261831d2000bfc12b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to mocne słowa, ale powiem Ci od razu - ślubu nie będzie.

To się rozpadnie - kwestia, jak szybko. Możliwe, że on w ogóle nie jest Ciebie pewien, szuka drugiej opcji. Także miej to na uwadze i nie planuj ślubu, bo szkoda Twojego zaangażowania, pracy, czasu i nerwów. Pora się emocjonalnie i psychicznie wycofywać z tego „związku” - lepiej już teraz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myśle że poświecalaś mu za malo uwagi i zaangazowania, zastanów sie co robisz źle i co jest powodem tego ze on musi sie uciekac do takich zachowan zeby jego podstawowe potrzeby były zapewione. Ja wiem że łatwo jest szukac w partnerze problemu ale trzeba mieć odwagę sie przyznać ze samemu sie jest czasem w 100 % winnym danej sytuacji, tak jak tu.
  • Odpowiedz
Tu OP: @LeVentLeCri: @mateusz-zahorski: @TrollingMasterNinja: @Eplan: @girlsjustwannahavefun: Zapomniałam kodu ale to ja, autorka. Nie wiem co z tym robić, czekać aż się to rozwinie bardziej? Tak jak zawsze się mnie czepiał, że wychodzę ze znajomymi, tak teraz powiedział tylko, ze "ok" ani focha ani nic o.O a zawsze miałam kilkugodzinny wywód na temat tego, ze go zostawiam, ze tak sie nie robi itp :|.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myśle że poświecalaś mu za malo uwagi i zaangazowania, zastanów sie co robisz źle i co jest powodem tego ze on musi sie uciekac do takich zachowan zeby jego podstawowe potrzeby były zapewione. Ja wiem że łatwo jest szukac w partnerze problemu ale trzeba mieć odwagę sie przyznać ze samemu sie jest czasem w 100 % winnym danej sytuacji, tak jak tu.


@Jazielony: większej bzdury to dawno nie czytałam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

zawsze miałam kilkugodzinny wywód na temat tego, że go zostawiam


I Tobie to odpowiadało? Toksyk alert. Teraz już się nie czepia, bo ma czas na pisanie z loszką i nikt nie będzie mu zaglądał do telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun przecież to jest żart i odwrócenie ról. Facet zdradza - cham. Kobieta zdradza - nie dbał o nią, musiała znowu poczuć się kobietą.

@AnonimoweMirkoWyznania olej go, ewidentnie szuka ruchania. Możesz wziąć jego telefon i usiąść z nim na kanapie jak na chwilę wyjdzie, jak wróci to powiedz - musimy porozmawiac i połóż jego telefon obok. Zobacz jak zareaguje :D
  • Odpowiedz