Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: pokaż mi zakaz chodzenia z psem bez smyczy na terenie prywatnym, a zgodzę się z tobą w 100%. Widziałeś kiedyś las? Pewnie, nie. W piwnicy nie ma lasów.
( ʖ̯)
Widzę po twoim profilu, że generalnie lubisz robić zadymę. Idź szukać zaczepki z innymi trolami.

  • Odpowiedz
: pokaż mi zakaz chodzenia z psem bez smyczy na terenie prywatnym, a zgodzę się z tobą w 100%.


@pranko_csv: Tak tak już wielokrotnie próbowałeś się tłumaczyć, że te lasy z twoich filmików i zdjęć to prywatne.

Szkoda tylko, że ustawa o lasach mówi jasno:

Art. 2

Przepisy ustawy stosuje się do lasów, bez względu na formę ich własności.


+ Art. 3 plus w końcu Art. 30:

W lasach zabrania
  • Odpowiedz
zróbmy tak panie trolu @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: usuń konto lub zgłoś sprawę do prokuratury.
Będzie to bardziej produktywne niż szerzenie defetyzmu i wciskanie bajek o naszych dyskusjach xD
Mam cie na czarno od twojego pierwszego wysrywu.

Nawet już ci kij wyjąłem, żebyś miał łatwiej.

P.S.
Nie chciało mi się czytać twoich historyjek do końca.

prankocsv - zróbmy tak panie trolu @GlebakurfaRutkowskiPatrol: usuń konto lub zgłoś s...

źródło: comment_1606844960DiYeDsl6ZDl2T8IEqAadI2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zróbmy tak panie trolu @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: usuń konto lub zgłoś sprawę do prokuratury.

Będzie to bardziej produktywne niż szerzenie defetyzmu i wciskanie bajek o naszych dyskusjach xD

Mam cie na czarno od twojego pierwszego wysrywu.

Nawet już ci kij wyjąłem, żebyś miał łatwiej.


P.S.

Nawet mi się nie chciało czytać twoich wypocin i tak też będę robił później.


@pranko_csv: Czyli tak jak myślałem. Zero argumentów merytorycznych i typowe gimbusiarstwo "usuń konto,
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jeżeli to prawda to chyba będzie bardziej hipokryzja ze strony @pranko_csv wprowadzić taką kampanię.

Chociaż to zależy od wydźwięku samej kampanii. Jeżeli będzie w niej prezentować, że smycz w mieście jest obligatoryjna niezależnie od wychowania psa, to tym bardziej powinna ona być wymagana w lasach.

I to nie ma znaczenia, czy to są lasy państwowe, czy prywatne. Dzikie zwierzęta mają gdzieś prawo i nie przejmują się tym, do kogo las
  • Odpowiedz
jeżeli to prawda


@MrDracek: Oczywiście, że prawda. Ustawa o lasach jest ogólnie dostępna i łatwa. To nie jest rocket science. Posty hipokryty też są. Polecam filtrowanie mikroblog > wpisy.

Zwracałem mu kiedyś już uwagę na to, że psa z różnych względów nie puszcza się psa w lesie luzem. Zwłaszcza takiego który dla zwierząt przypomina do złudzenia naturalnego wroga. Po pierwsze nad instynktem psa nie jest się w stanie zapanować gdy ten
  • Odpowiedz
Oczywiście, że prawda. Ustawa o lasach jest ogólnie dostępna i łatwa. To nie jest rocket science. Posty hipokryty też są. Polecam filtrowanie mikroblog > wpisy.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: "jeżeli to prawda" - chodziło mi o to, czy to są zdjęcia jego psa ()
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To powiedz mi czemu ja spotkałem w lesie leśniczego a mój pies bez smyczy był bo nad nim panuję, to mi pogratulował tresury psa. Widujemy dziki, sarny itd. I nic po szczeka mi przy nodze, i nie próbuje atakować ale to trzeba szkolić psa jak na psa myśliwskiego.
Jak już pisałem w innym temacie jest pełno idiotów psiarzy którzy po swoim psie nie sprzątają i srają gdzie popadnie np. na
  • Odpowiedz
@nicniewiedzacy: Trzymaj się Mirku, sam w tamtym roku musiałem się pożegnać po 14 latach z moją kanapową towarzyszką. Tak jak ty mówiłem sobie "żadnych więcej zwierząt", a kilka miesięcy później miałem w domu dwa schorowane kociaki ze wsi. Odratowaliśmy je i jest super. Bólu po rozstaniu ze zwierzakiem nie ominiesz, trzeba się cieszyć tym co dają kiedy są.
  • Odpowiedz