Wpis z mikrobloga

Zaczynam myśleć, że te torebki Louis Vuitton to gdzieś za darmo rozdają... W Warszawie co druga laska z nią drepcze po chodniku. Tak samo te paski Gucci. Każdy typ i każda kobieta musi go mieć.

Serio? Dobro luksusowe które posiada każdy?

Najgorsze, że sporo ludzi marzy o takim "luksusie" bo myśli, że to jakiś prestiż. No tak, bo będą mieli inny standard życia, jak inny napis na metce.
O ile jestem w stanie pojąć jak ktoś zarabia 100k miesięcznie i już kompletnie nie ma pomysłu na co wydawać pieniądze, to jak ktoś kto zarabia 5000 zł, może tyrać cały miesiąc by kupić sobie torebkę? A większość nabywców tego typu rzeczy to nie są przecież milionerzy.

Nie wiem, czy to ja robię się stary i zdziadziały, bo nie widzę sensu by posiadać takie rzeczy? Po prostu kompletnie nie czuje potrzeby konsumpcji tego typu dóbr. Uważam, że trzeba być amebą, żeby łyknąć, że kawałek szmaty jest warty tysiące złotych. Mistrzowie marketingu owych marek r00chają bez wazeliny swoich klientów.
#modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #przegryw ##!$%@? #blackpillraw
  • 86
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thundercock:

nowoczesna moda to kicz nad kicze. Marynarki z wąskimi klapami, jakieś kolorowe obszycia, jeszcze króciutkie do połowy pośladka xD

To nawet nie jest moda, to jakieś #!$%@? wie co. Dzisiaj też są produkowane rzeczy dobrej jakości, w normalnych krojach i przystępnej cenie. Tylko, że w galeriach raczej próżno szukać takich uniqlo czy suit supply. W moim rodzinnym, powiatowym mieście na wystawie sklepu z garniturami w najlepszej lokalizacji zobaczysz czerwone nitki
@Blackpill_RAW: Podróbek jest dużo, ale teraz nawet takie randomowe typiarki potrafią te kilka K na torebkę wydać. Pasek Gucci to też nie jest jakiś totalnie kosmiczny pieniądz tylko tysiąc zł. Kupi sobie jeden i śmiga non stop.
@xVolR: Mój różowy pasek jest lv 24 i siedzi na tiktoku. Dzieli się ze mną czasami spostrzeżeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. W Stanach jak nie masz hajsu a chcesz się lansować, idziesz do Tiffany, tam możesz kupić jakieś najtańsze coś w stylu waciki i przy kasie dadzą ci tę słynną seledynową torebkę papierową. Wychodzisz na miasto i lansujesz się że robisz zakupy u Tiffaniego ( ͡
@JestemPrzegrany: Nie. To jest tylko Twoje tłumaczenie żeby się dowartościować. Dziany klient, Norweg - Rolex Sub na łapie i portfel LV. Jego córeczka - Omega Aqua Terra na łapie i portfel LV. Byłem w butiku Gucci w Wenecji, pieniądze i bogactwo klientów lało się tam strumieniami.
@JestemPrzegrany: Jaki % Polaków stać na suba za 40K? Jaki % Polaków stać na Aqua Terrę z brylantami na tarczy na urodzinki córki? Skończ #!$%@?ć bo to Ty nie masz pojęcia o czym mówisz. Oczywiście są droższe marki zegarkowe, takie jak Patek, AP czy VC, ale to są zegarki dla bufonady i raperów. Roli jako codzienny tool watch dla kogoś dzianego jest świetny. Każdy postronny debil nieogarniający tematu zegarkowego rozpozna koronę.
@MZ23: na zakup czy obiektywnie ich stać? Bo wiesz ludzie generalnie mają w p0lsce mieszkania na bogatych osiedlach na które ich nie stać i samochody na które też ich nie stać a ty pewnie myślisz że są boghaci xDDD