Wpis z mikrobloga

Zaczynam myśleć, że te torebki Louis Vuitton to gdzieś za darmo rozdają... W Warszawie co druga laska z nią drepcze po chodniku. Tak samo te paski Gucci. Każdy typ i każda kobieta musi go mieć.

Serio? Dobro luksusowe które posiada każdy?

Najgorsze, że sporo ludzi marzy o takim "luksusie" bo myśli, że to jakiś prestiż. No tak, bo będą mieli inny standard życia, jak inny napis na metce.
O ile jestem w stanie pojąć jak ktoś zarabia 100k miesięcznie i już kompletnie nie ma pomysłu na co wydawać pieniądze, to jak ktoś kto zarabia 5000 zł, może tyrać cały miesiąc by kupić sobie torebkę? A większość nabywców tego typu rzeczy to nie są przecież milionerzy.

Nie wiem, czy to ja robię się stary i zdziadziały, bo nie widzę sensu by posiadać takie rzeczy? Po prostu kompletnie nie czuje potrzeby konsumpcji tego typu dóbr. Uważam, że trzeba być amebą, żeby łyknąć, że kawałek szmaty jest warty tysiące złotych. Mistrzowie marketingu owych marek r00chają bez wazeliny swoich klientów.
#modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #przegryw ##!$%@? #blackpillraw
  • 86
Nie wiem, czy to ja robię się stary i zdziadziały, bo nie widzę sensu by posiadać takie rzeczy? Po prostu kompletnie nie czuje potrzeby konsumpcji tego typu dóbr.


@Blackpill_RAW: No i spoko, nie czujesz potrzeby, a ktoś inny czuje, bo po prostu chce mieć taką torebkę czy pasek. Nie wiem czy wykopki wiedzą, ale takie torebki to jest w tych czasach wręcz inwestycja, jeśli kupi się odpowiedni model. One nie tanieją,
Przecież w każdym szmatexie od chuya tych markowych rzeczy jest za 15 PLN.
Moja różowa swego czasu raz w tygodniu przynosiła coś wartego (według producenta) kilka stówek.
Nawet numery seryjne można było potwierdzić.
@Blackpill_RAW Szczerze mówiąc w takim Croppie dalej da się znaleźć spoko ciuchy. Co innego że z Croppa czy innej sieciówki koszulka po którymś praniu nie nadaję się nawet na szmatę do podłogi, a markowe, drogie rzeczy można nosić latami. Niestety takie mamy czasy, szybka moda.
Co innego że z Croppa czy innej sieciówki koszulka po którymś praniu nie nadaję się nawet na szmatę do podłog


@HarleyQuinn: Akurat mam starą ok. 13 letnią koszulkę z Croppa którą nosze do pracy w ogrodzie. Jak na swój wiek stan znośny. Także Cropp mimo, że obciachowy to kiedyś jakość miał bardzo dobrą.
@sehnsucht: ale kto tu przeżywa, ziomek wyraził swoją opinię, nic emocjonalnego nie napisał.

Ja mam bekę z tego wszystkiego, bo nikt normalny nie kupuje podróbek. Robią to zakompleksieni ludzie w celu przypodobania się jakiejś grupie społecznej. Najczęściej robią to ludzie z niskim poczuciem własnej wartości i wyolbrzymionym ego co jest najgorszą z możliwych mieszanek charakteru. Właśnie tacy ludzie, którzy dowartościowali się podróbką, potem oceniają innych pod względem posiadania.

Ja wiem, że
no nie wiem, z mojej obserwacji wynika, że takie komentarze padają właśnie z ust osób, które są w jakiś sposób zazdrosne i mają kompleksy


@sehnsucht: Śmieszy mnie jak ludzie serio myślą, że wszyscy co ich krytykują im zazdroszczą bo są taką śmietanką towarzyską. Skromności, skromności.
Tak, mam kompleksy bo ktoś pół wypłaty wydał na kawałek dzianiny hahahha.
@Blackpill_RAW: torebki lv czy Mk to nic xD Częściej patrz na szaliki/szale i na to że są w brazowo-bezowa szachownicę. To nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś będąc za granicą minąłem straganik z takimi torebeczkami i to nie jeden xd

A tyle to kosztuje bo ktoś się chce poczuć lepszym od innych i jest w stanie za to drogo zapłacić patrz sneakersy. Kanał bagi ,chłopak który