Wpis z mikrobloga

Zaczynam myśleć, że te torebki Louis Vuitton to gdzieś za darmo rozdają... W Warszawie co druga laska z nią drepcze po chodniku. Tak samo te paski Gucci. Każdy typ i każda kobieta musi go mieć.

Serio? Dobro luksusowe które posiada każdy?

Najgorsze, że sporo ludzi marzy o takim "luksusie" bo myśli, że to jakiś prestiż. No tak, bo będą mieli inny standard życia, jak inny napis na metce.
O ile jestem w stanie pojąć jak ktoś zarabia 100k miesięcznie i już kompletnie nie ma pomysłu na co wydawać pieniądze, to jak ktoś kto zarabia 5000 zł, może tyrać cały miesiąc by kupić sobie torebkę? A większość nabywców tego typu rzeczy to nie są przecież milionerzy.

Nie wiem, czy to ja robię się stary i zdziadziały, bo nie widzę sensu by posiadać takie rzeczy? Po prostu kompletnie nie czuje potrzeby konsumpcji tego typu dóbr. Uważam, że trzeba być amebą, żeby łyknąć, że kawałek szmaty jest warty tysiące złotych. Mistrzowie marketingu owych marek r00chają bez wazeliny swoich klientów.
#modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #przegryw ##!$%@? #blackpillraw
  • 86
@Blackpill_RAW: Jestem często komplementowany za ubiór, a dużo ciuchów kupuje z secondhandu. Nie dlatego, że mnie nie stać, ale ta nowoczesna moda to kicz nad kicze. Marynarki z wąskimi klapami, jakieś kolorowe obszycia, jeszcze króciutkie do połowy pośladka xD, na ciulach wielkie kiczowate logo i zazwyczaj jeszcze skład hooyowy typu poliester. Kiedyś to była moda, teraz to nie ma mody.