Wpis z mikrobloga

Zaczynam myśleć, że te torebki Louis Vuitton to gdzieś za darmo rozdają... W Warszawie co druga laska z nią drepcze po chodniku. Tak samo te paski Gucci. Każdy typ i każda kobieta musi go mieć.

Serio? Dobro luksusowe które posiada każdy?

Najgorsze, że sporo ludzi marzy o takim "luksusie" bo myśli, że to jakiś prestiż. No tak, bo będą mieli inny standard życia, jak inny napis na metce.
O ile jestem w stanie pojąć jak ktoś zarabia 100k miesięcznie i już kompletnie nie ma pomysłu na co wydawać pieniądze, to jak ktoś kto zarabia 5000 zł, może tyrać cały miesiąc by kupić sobie torebkę? A większość nabywców tego typu rzeczy to nie są przecież milionerzy.

Nie wiem, czy to ja robię się stary i zdziadziały, bo nie widzę sensu by posiadać takie rzeczy? Po prostu kompletnie nie czuje potrzeby konsumpcji tego typu dóbr. Uważam, że trzeba być amebą, żeby łyknąć, że kawałek szmaty jest warty tysiące złotych. Mistrzowie marketingu owych marek r00chają bez wazeliny swoich klientów.
#modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #przegryw ##!$%@? #blackpillraw
  • 86
  • Odpowiedz
te torebki Louis Vuitton to gdzieś za darmo rozdają... W Warszawie co druga laska z nią drepcze po chodniku. Tak samo te paski Gucci. Każdy typ i każda kobieta musi go mieć.


@Blackpill_RAW: podróbki, a prawdziwe wyglądają najczęściej inaczej i widać to przy pierwszym kontakcie xd
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: u mnie w mieście 15k powiatowym też często to mają- wyjaśnieniem jest turecki łącznik, dokładniej podróby z Turcji. Trzeba przyznać dobrze zrobione, sam mam koszulke z przemytu 2 lata i nic sie z nią nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Już mając 5000 miesięcznie to nie jest taki problem coś takiego kupić. Dlatego śmieję się i wkurzam jak ludzie mi tutaj mówią że będę szczęśliwy tylko kupując więcej gratów. Jak nie żyjesz naprawdę to dobra materialne więcej nie dają.
  • Odpowiedz
h3h3 piecze cię dupa biedaku, najlepiej nosić croppa #pdk


@Eugeniusz_Zua: Jak byłem w podbazie to Cropp był moim ulubionym sklepem :D Ale wtedy (czyli 15 lat temu) chyba nie był aż takim synonimem obciachu. Ale to były czasy gdy wśród małolatów panowała moda na tego typu stylówę. Dzisiaj w życiu nic bym tam nie kupił.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: u mnie na wsi i w powiatowym 15 lat temu noszenie croppa i house to był najwiekszy lans z prostego powodu. Jak miałeś nike/adidas to na 99,9999% miałeś podróbę, a po croppa musiałeś pojechać do galerii do wojewódzkiego
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Jestem często komplementowany za ubiór, a dużo ciuchów kupuje z secondhandu. Nie dlatego, że mnie nie stać, ale ta nowoczesna moda to kicz nad kicze. Marynarki z wąskimi klapami, jakieś kolorowe obszycia, jeszcze króciutkie do połowy pośladka xD, na ciulach wielkie kiczowate logo i zazwyczaj jeszcze skład hooyowy typu poliester. Kiedyś to była moda, teraz to nie ma mody.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Widzisz jak to działa. Oni wiedzą że ludzie to widzą, ty to zauważasz i łykasz te ich pokazówę, nawet piszesz o tym na wypoku. Pokazówę, bo większość z tego co oglądasz to chamskie #!$%@?. Ignoruj i tyle.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: podróby to raz, a dwa, że podobnie było w latach 90' z markami typu Adidas czy Nike, też przez niektórych uznawane za coś premium, a dzisiaj ma każdy. I z tymi markami dzieje się to samo powoli.
  • Odpowiedz