Wpis z mikrobloga

@UzytkownikTegoTypu: smiesza mnie ludzie, ktorzy mowia, ze nudna gra bo znaczniki, to ich #!$%@? nie robcie, a idzcie dalej z misja xD wiesiek jest tak zajebista gra, ze przeszlam cala ze 3 razy, najpiekniejsze jest to ze rlbisz w grze na co akurat masz ochote, bawic sie w przeszukiwacza i zlodzieja - spoko, zabijac potwory - zajebiscie, uratowac dziewke z rak gwalcicieli - no #!$%@? dawac mi ich, sa zajebiste dialogi,
@UzytkownikTegoTypu ja od paru lat nie mogę odkryć na nowo, zatrzymałam się dawno temu na Wowie i od tamtej pory żadna gra nie wzbudza we mnie zainteresowania, a w stare gry, które kochałam boję się grać, bo okazuje się, że patrzę na nie przez pryzmat nostalgii. ¯_(ツ)_/¯
@UzytkownikTegoTypu: Ja w sumie nie pierwszy raz odpaliłem, ale maiłem kupioną grę na PC i XOS i za każdym razem dochodziłem do misji z martwym płodem i na tym kończyłem grę, bo wydawała mi się nudna + nie lubiłem latać za potworami. Kupiłem XSX i miałem już go zwracać bo nie zachwyciła mnie jego "super wydajność". Zainstalowałem Wiedźmina i od dwóch dni włączam go ok.21 i kończę koło pierwszej w nocy.
@UzytkownikTegoTypu: @Astralis: np Red dead redemption 2, najnowszy God of war, days gone, moze troche tez horizon zero dawn, death stranding. To jesli chodzi o otwarte swiaty bo sa tez inne fajnie z polotwartym albo zamknietym ktore tez warto ograc i robia wrazenie .